Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.1 Patch Notları - 12/27/2011

DeviantSun

Öne çıkan mesajlar

bi de kendim için söyleyim; wowa ilk başladığım zaman daha önce oynadığım tek mmo ultimaydı, onda da afedersin server 5 gün geri alınırdı iki debelenirdik sonra yeniden devam ederdik. yani wowda 4 te bitecek denilen bakım 8 de bitseydi oyunu açıp "eheh server ı geri almamışlar yihu" diyebilirdim. sene 2004 veya 2005 ken.

wow çıtayı arttırdı, sonra bir sürü yeni mmo oynandı falan. insanlar bilgilendi baya. şimdi sene 2011 olunca eeh yerim sorununuzu diyorum. kaç mmo oynadım böyle bir şey görmedim. geriliyor herkes haklı olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

AOC'u da boyle patlatmislardi.
Game killing bug'lar varken (Combatta attan bir turlu inememe mesela)Kurtlarin adini basariyla degistirdigimiz bu patchimizi takdim ederiz demeleri oyunculari cileden cikarmisti.

Çok doğru. İyi bir head start yapmış olsalarda bu yaşananlar oyunu patlatır.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

Sparkcaster said:

şaka mı bu ya, blizzardın patch sıçmaları ve benzeri olaylardan verdiği beleş gameplay sürelerini yan yana koysak burdan iluma yol olur

2007'de başladım wow'a bugüne kadar prime time kadar suren wow kapatması yaşamadım. En fazla saat 16:00'yı gördüm..

prime time neymis, serverlarin komple kapali kaldigi oldu major patchlerde, acilsada oynanamaz durumda oluyorlardi genellikle

ama daha ilk hafta, 12mb lik minor patch yuzunden bu saate kada sarkarsa kufuru yerler adamlar
Sosyal ağlarda paylaş

Credits'e bebek isimlerini ekleyenle oyun motorundaki bug'ları inceleyen kişilerin aynı seviyede/bilgide insanlar olduğunu düşünen arkadaşa ODTÜ Teknokent yazılım şirketinden sevgilerimi iletiyorum.
Ben server/client mesajlaşması sırasında takıldım mı, hemen yanımdaki help yazılarını yazan arkadaşa danışıyorum, sağolsun hemen çözüveriyor.
/sarcasm off
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

Adamlar patch nota yazılmayacak düzeltmeler yapmış, üstüne gitmiş saatlerce server kapatmış.

Beddua var Bioware'in üzerinde (ki her zaman dediğim güzel oyun yaparlar, içerikli yaparlar ama kodlama konusunda rezaletler). SOE'nin bedduası.

http://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/images/shepardderp.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

Açtıracaktınız battle.net hesabımı bakıcam oradan, ilk çıktığı günden beri wow oynuyorum toplasan verdikleri gün sayısı bir hafta. Atmayın, tutmayın.

ilk 6 ay oynamıştım ben oyunu, rahat 10-15 gün vermişlerdi hatırlıyorum.

ama oyunu oynayamadığımız için veriyorlardı bu bedava günleri. yani 4 saat falan instance server'ı patladığı için instance'ın içinde karakterimin takılı kaldığını bilirim mesela. bu 1 kerelik bir şey de değil, başlarda gayet fazla oluyordu instance'ların patlaması olayı.

swtor'da böyle şeyler yok, gayet oynuyorsun, öyle büyük bir problem yok yani. serverlar X saat kapalı kalacak dedikten sonra 1 saat gecikebilir yani, sırf bu yüzden bedava playtime vermezler. ha ama 3 saat olacak derler 12 saat sürer, o zaman tepelerine binerler zaten forumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...