Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmire yüklenmece

barnacle

Öne çıkan mesajlar

@b

e tabi o da var

sen alevisin

sen kürtüsün

kadın mıdır kız mıdır belli degil

gavur izmir dersen

bu söylemlerle kurtuluş savaşının başladıgı ve bittigi,dolayısıyla en kanlı çatışmaları göreli daha 100 sene geçmemiş bir halkı kolayca kışkırtırsın,ne bekliyorsunuz ki,sosyologlar incelesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

SenariouS said:

nasıl olsa deli gibi kürt göç ettiriyorlar izmire abi
onlar her şekil verir...

Lyvanna_Dolores said:

SenariouS ne yazık ki haklı.
içine ettiler izmirin

Evet, içine ettik izmirin.

aw yanlış anlaşılmaya neden olmuşum içine ettiler derken direk kürtler içine ettiler gibi bi anlam vermek istemedim o cümlede

genel anlamda bi şekilde içine edildi işte
evet değişimden bi hayli rahatsız olduğumuzu bende kabul ediyorum
bu arada son senelerimi izmir dışında öğrenci olarak geçirdiğim için her memlekete gelişimde geçirilen değişimi daha bi çıplak görebilmiş oldum. ve hepsi kötü yöndeydi
üzücü işte memleketim sonuçta cağnım izmir bok oldu kısaca.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Evet, içine ettik izmirin.

iyi halt yediniz ne diyeyim.
Benim lafım neden modernliğe lak luka çevrildi anlamadım. Adamlar oraya AKP oy versinler diye göç yaptırdılar dedim sadece. Yok öyle bişey diyen adam ya feci aptal optimistir, ya da başarılı yağcı.

Sonra birden faşist,kendini modern sanan falan lafları atılmış. Modernlik lafı çıkmadı siz söylemeden önce. Bu konuda nasıl bir bastırılmışlık varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

izmire en son hizmet piriştina zamanında geldi
ondan sonrada zaten aziz kocaoğlu yönetemedi ve akpde direk buraya ambargo uyguluyor
yıllarca bitmeyen metro buna örnektir

izban bile buna örnektir sonra ulaştırma bakanlığı devreye girdi akp yaptı oldu işte akp böyle almaya çalışıyor izmiri

ha bide izmir halk olarak direk alışkanlıktan chpye oy veriyor körü körüne bir hızmet almaya başlasa adam gibi gerçekten akpyi tutan olmaz burda uçar gider izmir
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Cidden hiç mi yatırım yapmıyor özel sektör şehrinize lan?

Burda üst geçitleri bile yaptırıyor bizim belediye, hem yapana reklam, hem belediyeye kazanç, hem de bayaa iyi modern üst geçitler fln. win/win/win direk.

Çok gerekli bişey özel sektörün desteğini almak.

Özel sektörün tam gaz desteği var ama hükümet yanaşmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

iyi halt yediniz ne diyeyim.
Benim lafım neden modernliğe lak luka çevrildi anlamadım. Adamlar oraya AKP oy versinler diye göç yaptırdılar dedim sadece. Yok öyle bişey diyen adam ya feci aptal optimistir, ya da başarılı yağcı.

Sonra birden faşist,kendini modern sanan falan lafları atılmış. Modernlik lafı çıkmadı siz söylemeden önce. Bu konuda nasıl bir bastırılmışlık varsa.

sanırsın akapeye bir tek göç eden kürtler oy verdi izmir'de ahah. ben vermiyorum mesela? yok gerçi biz kendimiz geldik buraya 22 sene evvel belki ondandır.

öyle birşey mutlaka vardır. ama bu chpnin izmirde yalnızca park ve kaldırım yaptığı gerçeğini değiştirmez.

bornova'da son zamanlarda yaptıkları tek iyi şey buz pateni, ona da giden binlerce insan yok yani.

yollarımız her yağmurda nehir gibi oluyo. raftinge gönül vermeye başlayacaz yakında. ama cehapeye yüklenip prim yapıyor olurum şimdi de.

adamlar kendi bindikleri dalı yavaş yavaş kesiyorlar izmirde. yazık. son genel seçimlerde akape yakaladı yakalayacak.

zaten ilk seçimde akp alacak bence izmiri. kaçışı yok.

biz halen şehir bok oldunun derdindeyiz. istanbul niye bok olmadı o kadar göç almasına rağmen? aynı oranı izmire ver bakalım ne oluyo. uyurken battaniyemiz çalınırdı.

netice olarak;

http://inciswf.com/yazikla.swf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...