Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şuan RIFT başlanır mı ?

Harvey

Öne çıkan mesajlar

bu oyun DAoC'tan beri oynadığım en iyisiydi. ki eminim şimdi çok daha gelişmiştir.

ben 3 ay oynayıp bıraktım. sebebim başlarkan almanca client ve alman serverında oynamamdı. bir süre sonra baydım, ingilizce serverda char kasmak da zor geldi o kadar emekten sonra.

oyuncu varsa swtor yerine hiç düşünmeden buna başlayın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

bu oyun DAoC'tan beri oynadığım en iyisiydi. ki eminim şimdi çok daha gelişmiştir.

ben 3 ay oynayıp bıraktım. sebebim başlarkan almanca client ve alman serverında oynamamdı. bir süre sonra baydım, ingilizce serverda char kasmak da zor geldi o kadar emekten sonra.

oyuncu varsa swtor yerine hiç düşünmeden buna başlayın derim.

Şu anda oyunda ücretsiz transfer imkanı var istediğin sunucuya. Bizler Icewatch'dayız. :)
Sosyal ağlarda paylaş

baktım zaten ya

benim shard kapanmış zaten =) Blüdkopf'ta oynuyordum.

ama char transfer için acc active olması gerekiyore. oyun için client'tan yapılıyormuş transfer.

biraz daha bekliycem sanırım. gerçi bu gidişle bir dahaki aya da hevesim geçer falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Türk PvE Guildi olan Takım oyununa yatkın, genel olarak oyuna hakim ve özverili oyuncular arıyor!

Başvuru için iletişim bilgileri:
Shard: Icewatch
Taraf: Defiant
Yetkililer: ''Rhaim, Dikmen, Cathrae"

Progress Geçmişiz:
Guild kuruluş tarihi; 12.8.2011
DH 4/4 tarihi; 28.8.2011
GP 4/4 tarihi; 29.8.2011
GSB 5/5 tarihi; 13.10.2011
ROS 5/5 tarihi; 17.10.2011
HK 3/11 tarihi; 1.1.2012
RotP 3/4 tarihi; 17.11.2011

Oyunun başlanğıcından beri buradayız.Ve oyundan zevk alarak vakit geçirip eğleniyoruz. Bu eğlenceyi paylaşıcak ve bizle vakit geçirip takımın bir parçası olucak arkadaşlar arıyoruz. Guildden kısaca bahsetmek gerekirse Türkiye'nin en iyi RIFT guildiyiz ve TR firstlerimiz ve diğer başarılarımıza -Riftci'deki tanıtım mesajımız- ile göz atabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...