Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] En iyi güncel silahlar ve modları tartışma konusu..

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

AN-94'ü ilk dün kullandım, god tier long distance assault.

TAK TAK yapıcan. Duble mermi.

The stated great advantage of the AN-94 system is its ability to delay the recoil force until the fired round/s have left the barrel, much like the AO-62. This, it is claimed, enables more 'hits' on target under the most adverse combat conditions.
The AN-94 offers a unique two-shot burst function at a stated 1800 rounds per minute rate of fire. The Nikonov mechanism fires the second shot in the burst fast enough that it escapes before the recoil of the first shot is felt, thus potentially allowing the two shots to hit extremely close together, for example to aid in piercing body armour.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi yok dün baya bi denedim an94 le adam vuramıyorum resmen, pdw veya hızlı bir assault rifle f2000 gibi kesinlikle kafa tutamaz özellikle yakın mesafede ırzına geçiyo adamlar ellerinde sprayer bi silahla sen tık tık tık mouse a basana kadar herif yargılıyor direk..

m60e4 ü açtım dün harika bişeymiş ya o devasa boyut ve görüntü başka hiçbir silahta yok hah dedim benim silahım bu :) hele o ses ve gürleme ateş ederken lmg ile ateş ettiğini hissediyorsun resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

evet g18 güzel özellikle tactical light versiyonu çok iyi oluyo yakın mesafede herifi kör ediyosun..

bu arada o tactical light ve laser gerçekten çok saçma savaş sırasında biri gözüne tuttuğunda sanki sauron bakıyomuş gibi oluyorum resmen hemde gün ışığında ne saçmalıktır ya bu laserle tactical lighti günışığında denemişlermi acaba oyuna koymadan önce?
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Sadece lamer buldugum için kullanmıyorum tactical light. Gerçekten ihtiyacı olanı da hor görüyorum.

/rage off

Tabancada seviyorum ben m9 + tactical sun baya basarili dar alanda, g18'le tas catlasa 2 adam falan vuruyorsun bi sarjorde ki zaten o da 1.5 sn'de bosaliyor, m9'la gittigi kadar gidiyor sdfssf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...