Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşı sürprizi ,

wheaston

Öne çıkan mesajlar

wheaston said:

Videoyu hafıza kartının içine koyup gönderdim . Zarfı açınca ilk başta eldivenlerle karşılaşıcak . Daha sonra kolye veya çay ile . Çay kısmında güleceğini tahmin ediyorum : ) En son hafıza kartına bakar veya ilk bakarsa da bi kenara koyar sonra bilgisayardan bakarım diye . Eldivenlere sakladığım mesajı da yüksek ihtimal hafıza kartından önce keşfeder .

Videoyu hafıza kartını bilgisayara taktıktan sonra izleyince bu zarfın , birazda hikayesini görmüş olucak . Ben bu amaçla hazırladım videoyu .

inş dediğin gibi bi sıralama olur.. :D

ya ilk hafıza kartına bakarsa...:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar bu akşam aradım kız arkadaşımı ve yarın saat 2 gibi arayacağımı ve fakülte içerisinde olması gerektiğini , küçük bi şey rica edeceğimi söyledim . Önceden arkadaşımı ayarlamıştım , o arkadaşım zarfı uygun bi yere bırakıcak . Bende saat 2 gibi arayıp zarfın olduğu yere yönlendiricem . Süpriz bu kadar : )

2 saat sordu , ısrar etti ama yarına kadar sabretmesini söyledim . Bakalım , tuff . Şimdiden ben heyecanlandım .
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ben de yeni başlık açmiim de burdan soriim. daha 3-5 gün önce tanıştığım kızın doğumgünüymüş haftaya, görünce ufak bişi veriim unutmadığımı göstermek için diyorum da ne alınabilir daha yepyeni tanıştığın birine, bilemedim. 1-2 fikir verir misiniz

küçük süprizler
küçük süprizler
küçük süprizler
küçük süprizler
küçük süprizler
KÜÇÜK SÜPRİZLEEEER
Sosyal ağlarda paylaş

Saat 2 ' den önce kendisi çağrı bıraktı ve mesaj attı fakülteye geçiyorum diye . Bende fakülteye geçince aradım . Kütüphanenin sol tarafındaki bankın üzerine yönlendirdim . Ondan sonrasını diyolog şeklinde yazayım ,

+ kütüphanenin girişinin sol tarafında bi bank var ,
- evet ?
+ bankın üzerindeki siyah - beyaz poşeti gördün mü ?
- evet ?
+ pekala , onu al ve ben seninle onu yalnız bırakıyorum şimdi .

Telefonu kapattım .

Zarfı oraya koyan arkadaşıma ise şöyle söylemiştim . Mesaj attıktan 2 dakika sonra zarfı bırak ve uzaktan gözle . Arkadaşıma mesajı attım ve kız arkadaşımı aradım . Onu da oraya yönlendirmiş oldum . Arkadaşım zarfı bırakıp bi kaç metre ilerledikten sonra telefonda benimle konuşan kız arkadaşımı gördüğünü söyledi ve çaktırmadan devam ettim dedi . Yani herhangi bi karışıklık olmamış , plan cuk diye oturmuş oldu .

Tepkisi klasikti ,
Çok şaşırdığını söyledi , teşekkür etti . Eldivenlere çok gülmüş .
Bu kadar gençler , dağılabiliriz ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...