Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşı sürprizi ,

wheaston

Öne çıkan mesajlar

HocaEfendi said:

hem hediyeleri gönder hem videoyu gönder.. süprizin anlamı kalmamış hacı..

zarfı gönder. 2 gün sonra videou yutuba yukle en azından

213142352 milyon kişi izlesin ana haber bülteninde 20 saniyelik haberiniz falan yapılsın o daha güzel.

Videoyu hafıza kartının içine koyup gönderdim . Zarfı açınca ilk başta eldivenlerle karşılaşıcak . Daha sonra kolye veya çay ile . Çay kısmında güleceğini tahmin ediyorum : ) En son hafıza kartına bakar veya ilk bakarsa da bi kenara koyar sonra bilgisayardan bakarım diye . Eldivenlere sakladığım mesajı da yüksek ihtimal hafıza kartından önce keşfeder .

Videoyu hafıza kartını bilgisayara taktıktan sonra izleyince bu zarfın , birazda hikayesini görmüş olucak . Ben bu amaçla hazırladım videoyu .
Sosyal ağlarda paylaş

minik dostum merhaba,

oncelikle videodaki sarki cok kotu. yalnizca muzik koymaliydin. kendini de karsidan webcame konusur gibi cekip bir iki samimi cumle soylemen gerekirdi.

hediyeler konusunda guzel dusunce fakat daha da iyi olabilirdi. biraz daha gelistirmeni oneririm kendini. profesyonel yardim almaktan cekinme.

optum kib by scs ok hmm
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu arkadaş için hiç üzülmüyorum. yaşasın da görsün ebesinin örekesini. dişi türü sevgi istemiyor başkan! onlar gizem istiyor tutku istiyor merak istiyor. testesteronu koklatman lazım burnuna burnuna. sen vermişsin östrojeni zarfa koymuşsun göndermişsin. bu kadar uğraşacağına atlasan toplu taşımaya gitsen şak diye öpsen daha iyi.. olacaksa olur olmayacaksa da vakit kaybetmemiş olursun. bak kosgebin falan birsürü girişimci kredileri var kıza harcayacağın zaman yerine kosgebin eğitimlerine girsen 27.000 TL hibe 90.000 e kadar da düşük faizli teşvik veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

minik dostum merhaba,

oncelikle videodaki sarki cok kotu. yalnizca muzik koymaliydin. kendini de karsidan webcame konusur gibi cekip bir iki samimi cumle soylemen gerekirdi.

hediyeler konusunda guzel dusunce fakat daha da iyi olabilirdi. biraz daha gelistirmeni oneririm kendini. profesyonel yardim almaktan cekinme.

optum kib by scs ok hmm

Meraba : )
Şarkı konusunda haklı olabilirsiniz fakat ben tercihimi o şarkıdan yana yaptım . Mızıka ve gitar çalıyorum esasen kendim de yapabilirdim müziği ama abartı olurdu bence .
Kameraya konuşup çekmek tabiki aklıma geldi ama böylesi daha iyi sanırım , zaten çirkin bi herifim , açıp açıp beni izleyecek hali yok : )
Profesyonel yardım konusunu anlayamadım ? Hangi konuda ?
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

ben bu arkadaş için hiç üzülmüyorum. yaşasın da görsün ebesinin örekesini. dişi türü sevgi istemiyor başkan! onlar gizem istiyor tutku istiyor merak istiyor. testesteronu koklatman lazım burnuna burnuna. sen vermişsin östrojeni zarfa koymuşsun göndermişsin. bu kadar uğraşacağına atlasan toplu taşımaya gitsen şak diye öpsen daha iyi.. olacaksa olur olmayacaksa da vakit kaybetmemiş olursun. bak kosgebin falan birsürü girişimci kredileri var kıza harcayacağın zaman yerine kosgebin eğitimlerine girsen 27.000 TL hibe 90.000 e kadar da düşük faizli teşvik veriyorlar.

Tarzını sevdim hocam , saygılar : )
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

hahah sonunu güzel bağlamış. hormon mevzusunda da katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

istatistiklere göre böyle düşünceli,inceli romantkli suprizli erkekler '' sen çok iyisin/tatlısın ama.. '' ile biten cümleler eşliğinde ,terketmesi kolay erkek türü oluyorlarmış

böyle '' al la işte'' dermiş gibi klişe hediyeler alan ya da hiç almayanlar daha çok rağbet görüyor seviliyor günümüzde.

yoksa bu da dahil bütün genellemer yanlıştır kategorisine mi giriyor bu gözlem bilemiceöm dfs
Sosyal ağlarda paylaş

Hao said:

6 kağıt parçası var, her kağıt parçası eldivenin parmaklarına gelcek şekilde olmayacak mıydı ? yoksa yazdığın kız 6 parmaklı mı XD

İki tane eldivene 3 ' er kağıt parçası koydum : )

Red said:

istatistiklere göre böyle düşünceli,inceli romantkli suprizli erkekler '' sen çok iyisin/tatlısın ama.. '' ile biten cümleler eşliğinde ,terketmesi kolay erkek türü oluyorlarmış

böyle '' al la işte'' dermiş gibi klişe hediyeler alan ya da hiç almayanlar daha çok rağbet görüyor seviliyor günümüzde.

yoksa bu da dahil bütün genellemer yanlıştır kategorisine mi giriyor bu gözlem bilemiceöm dfs

İlk defa böyle ince bi hediye yapıcam daha öncesinde böyle bi şey olmamıştı , 5 senedir ! : )
İlk verdiğim hediye ise kendi resminden yaptığım karakalem potresiydi .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...