Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şişe içinde mesaj buldum, ispanyolca bilen biri lazım!

tinu

Öne çıkan mesajlar

eşimin babası balıkcıdır, geçen hafta marmara adası civarında denizin ortasında yüzen bir şişe görüyor, şişenin içinde bağlanmış bir not görünüyor, tabi ben hemen istedim şişeyi, bu gün bana geldi , içinden notu çıkarttım , küçük bir kağıtta ispanyolca isimler yazılar var , en son da bir telefon numarası yazıp viva mexico yazmıslar, sanırım bir grup turkıyede tatıl gelmiş bunu notu yazıp içine nedense birde telefon numaralarını yazıp denize atmışlar, kağıtta ne yazdığını tam anlayabilsem, telefon numarasınıda arıycam , hocam sizin şişeyi bulduk diye,
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar heralde bir grup meksikalı istanbula felan gelip gezdiler giderkende isimlerini birde telefon numarasını kağıda yazıp denize attılar, ama neden telefon numaralarını bırakmıslar onu anlayamadım, dediğim gibi bir arıycam bakalım neymiş dertleri, e buldum şişeyi telde bırakmıssın aradık ne oldu şimdi diycem :)
Sosyal ağlarda paylaş

jaffa said:

karalanan yer neden karalanmış acaba.

orayı ben karaladım telefon numarası yazıo orda, bı kac yerde de daha koydum resmı de anlayan cıkarmı acaba dıye o yuzden telefon numarasını kapattım, herkes aramasın :) önce ben bi arayım belki bi şey çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...