Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tehdit ediliyorum ne yapmalıyım?

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

Sir.Enis said:

Deacon said:

Ciddi misin bilmiyorum da, hayatimda bir kere kavga ettim ve yaptigim en salakca islerde top 3'e girer direk.

Kavga etmek nedir arkadas? Kavga etmeyi marifet gorenlerin volvoxtan farki yok gozumde.

kavga etmek çok normaldir üstelik senin böyle düşünmen biraz anormal. insan ırkı vahşidir kavga eder. ama kendini veya arkadaşlarını vb. korumak için kavgayı kullanmak gerekir.

Barbarlık insanlığın doğal halidir. Medeniyet ise doğal değildir, olayların gelişimi sonucu çıkmıştır. Barbarlık hep kazanacaktır. -Robert E. Howard.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Ciddi misin bilmiyorum da, hayatimda bir kere kavga ettim ve yaptigim en salakca islerde top 3'e girer direk.

Kavga etmek nedir arkadas? Kavga etmeyi marifet gorenlerin volvoxtan farki yok gozumde.

evet ciddiyim. etmeyi bilmeyen insanlar ya da korkanlar hic bulaşmamalı.

ben marifet olarak görmedim aslinda hic kavgayı. ama o an geldiğinde de hiç geri adım atmadım. sokakta büyüdüm ben ondan garip gelmiyor pek kavga fikri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o açıdan bana da garip geliyor, öyle çok acaip kavgalar falan etmedim, hatta birine sinirlenip salladığım yumruk sayısı bir elin parmağını geçmez ama sokakta sürekli bir dalaşma hali vardı, ama herkes birbirini tanıdığı için ne zaman ciddi ne zaman ciddi değil anlaşılırdı. Lisede falan da keza, yatılı okuduğumuz için oyun olarak birbimize allah ne verdiyse geçirirdik. Ama bu anlattığım ortamlardan ne hapçı çıktı ne de serseri, herkes gayet düzgün adamlar oldu.

Şimdi böyle "hmmmm kavga çok ilkel..kabile toplumu ürünü" diye dolaşan adamlar ota boka bıçak çeken gencolardan daha kıl geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

git tekelden 5-6 tane efes extra al,sonra adamı ara bir parka veya sahilde oturcak bir yere cagır,oturun birlikte için,2.biradan sonra birden dudagına yapış...yok olmadı dur 2.biradan sonra birden boynundan öpmeye başla,sonra gerisi gelcektir.

sen çok mu yalnız kaldın lan istanbulda :D bu ne biçim tavsiye olm ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

"nutella yerim" said:

git tekelden 5-6 tane efes extra al,sonra adamı ara bir parka veya sahilde oturcak bir yere cagır,oturun birlikte için,2.biradan sonra birden dudagına yapış...yok olmadı dur 2.biradan sonra birden boynundan öpmeye başla,sonra gerisi gelcektir.

sen çok mu yalnız kaldın lan istanbulda :D bu ne biçim tavsiye olm ahahah

evet gercekten cok yalnızım panpa ya :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...