Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarıda kesip izlemediğiniz filmler

Bullbird

Öne çıkan mesajlar

Novichok said:

Hayatımda sinemada ya da dvd'de izlerken yarıda kestiğim tek bir film var.

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc1NTQyNDk2NV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTE2OTQzMw@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

Longest Yardda eglenebilmek için biraz amerikan vari olmak lazım. Amerikan futbolu bilmiyosan mesela eğlenceli değil. Ordaki adamların cogunuda tanımıyosundur felan. Ben baya eylenmiştim.

Suark said:

clockwork orang bööğğğk.

miami vice a yarısından girmiştim yanlışlıkla onun yarısını ızlemıstım ole hehehe.

bide sümeyle manastrımı ne türk filmi vardı, irenç ötesi

Bunaysa diyeceğim yok cidden yane yazık izlemediysen.

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTEwNTU3NzM2NDJeQTJeQWpwZ15BbWU2MDY2ODcyNw@@._V1._SY317_CR4,0,214,317_.jpg

ama bu bak mesela
o kadar kotuydu ki
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

fountain denmiş, tree of life denmiş, stalker "yavaş" bulunmuş. napıyorsunuz abi siz? topiğin isminin "saygısızlar" olarak

gaza gkmeyelim, o 3 film de harika. Ama stalker'ı izlemek herkese göre değil hakkaten. abzürt derecede ağır ilerliyo.

edit: bi de şu lafı edip cabin fever'a "o kadar kötü değildi" demen enteresan olmuş ha.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Braveheart. 2-3 kere izlemeyi denedim hep yarıda kestim, Mel Gibson'a dayanamıyorum

lan deja vu oldum sandım bi an :)

tiLi said:

Kızanlar olacak belki ama

Braveheart ı 3 kere falan denedim izleyemedim. Mel Gibson denen adama dayanamıyorum ya iğreti geliyo batıyo. 30 dakka izleyip kapattım hep.

Ne kızanı olacağı ya Star Wars ı izleyemeyen varmış
Sosyal ağlarda paylaş

k-pax miydi neydi kevin spacey oynuyordu yıllar önce 2. cdyi takıp izlemişim filmden bişe anlamadım sonra baktım film bitmiş ilk cdsini izlememiş oldugumu sonradan fark ettim bu da yarıda kesilmiş sayılır heralde
bir de scarface var yarı da kestigim biranında etkisiyle uyuyakaldım .
haaa bir de old-boy var filmin basını izledim adamı kaldırdılar bir yere kitlediler sonra uyuyakaldım sonra filmin sonuna dogru uyandım o da cok ilginc filmdi
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

tiLi said:

Braveheart. 2-3 kere izlemeyi denedim hep yarıda kestim, Mel Gibson'a dayanamıyorum

lan deja vu oldum sandım bi an :)

tiLi said:

Kızanlar olacak belki ama

Braveheart ı 3 kere falan denedim izleyemedim. Mel Gibson denen adama dayanamıyorum ya iğreti geliyo batıyo. 30 dakka izleyip kapattım hep.

Ne kızanı olacağı ya Star Wars ı izleyemeyen varmış

ahahah napmışım
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
O art dediğiniz hiç bir filmi izleyemiyorum ben. Sinema dediğin performans sanatıdır bence, ötesi değil. Sanat filmi kavramı çok boş, gereksiz. Fountain iyi bir performanstı mesela ama Stalker bence de kötü yani. Ya da hipsterlerın izledi sadece onlarca sanat filmi. Geçen bir arkadaş Dali çekmiş diye bir film izletti, ona da dayanamadım. O tarz filmeler gereksiz işte bence.

Bu sanat filmi dediğiniz şeylerden nefret eden ben de bölümün sorumlulurından bu arada =)
Sosyal ağlarda paylaş

Beğenmediğimden değil de, sıkıntılı adamım biraz. Havaya giremedim mi izleyemiyorum bazı filmleri. Mesela son zamanlarda,

# Boogie Nights
# The Fountain
# Melancholia
# The Tree of Life

Bu filmleri hep yarıda kestim.

Mesela The Fountain'i 50 kere falan açtım ama her seferinde 15-20. dakika da kapattım. Öyle izlenmeyi bekliyorlar hala PC'de.

Mad Max'in ilk iki filmi de bunlara dahildi ama yakın geçmişte onları izledim, bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Fountain mi ne vardı ya o.

Suark said:

clockwork orange
berbat

osmanlı cumhuriyeti
Star Trek: Nemesis, son startreki izledikten sonramı bayık geldi hakikaten mi bayık orası biraz muamma kaldı bende.
Predators, başlarında daha baydı.
The Expendables, başlarında baydı
Transformers 3 (en sonu işte 3 tü herhalde)
daha vardır bir sürü........
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

O art dediğiniz hiç bir filmi izleyemiyorum ben. Sinema dediğin performans sanatıdır bence, ötesi değil. Sanat filmi kavramı çok boş, gereksiz. Fountain iyi bir performanstı mesela ama Stalker bence de kötü yani. Ya da hipsterlerın izledi sadece onlarca sanat filmi. Geçen bir arkadaş Dali çekmiş diye bir film izletti, ona da dayanamadım. O tarz filmeler gereksiz işte bence.

Bu sanat filmi dediğiniz şeylerden nefret eden ben de bölümün sorumlulurından bu arada =)

nası ya abi sen entel değil miydin

sadece performans sanatı olur mu sinema. ya trollüyor musun beni? bi sürü şey yazdım yazdım sildim bak.

bu tarz filmler çok değişik boyutlara sokar insanı, normalde düşünmediğin/düşünemediğin olgular ve konseptler ile karşılaşırsın. seni bir nevi guided thought process'e sokar ve bu process görsel ve işitsel öğelerle desteklenir. kimi filmlerde sembolizmin getirdiği serbestlik ve subjektivite ile beraber özgün düşünce için medium ve katalizör görevi görür. kendinle yüzleşirsin, sorgularsın, irdelersin. sana daha önce yabancı olan konseptlere kapı açmış olursun. intellektüel açlığı doyurur resmen. kitap gibidir böyle filmler abi zaman geçtikçe tekrar izlediğinde daha farklı çıkarımlara vararsın.

guy ritchie bile revolver filmiyle trolledi insanları. snatch tarzıymış gibi gösterip performansla harmanladı ve anlatılmak istenen konseptlerin baya obvious gösterilmesine rağmen ayılar gene anlamadı.

http://www.imdb.com/title/tt0383028/

şu filmi izlesene mesela, 2008 filmi ve eskilere göre daha akıcı. baktın sarmıyo kapat direk, kafan güzelken izle daha sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Demet Akalın stayla olmuş bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...