Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-order code hakkında

sardius

Öne çıkan mesajlar

oyunu daha bi kaç gün önce sendit.com dan pre-order yaptim ve 2 gün sonra bana early access icin code yolladılar ancak code bi garip idi:)

şöyleki yoladıkları mailde yazan code;

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx,,xxxx-xxxx-xxxx seklinde. öncelikle swtor sitesine bu code u komple kopyaladım kabul etmedi. dedim virgul ne iş yanlış galiba "-" yaptım yine olmadı. sonra virgüller dahil son 3 dörtlüğü yazmadım öyle kabul etti. su an sorun yok code girili ancak bu virgülden sonra ki kısmı çözemedim neye yaradıgını.

bu durum hakkında bilgisi olan?:)
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

oyunu daha bi kaç gün önce sendit.com dan pre-order yaptim ve 2 gün sonra bana early access icin code yolladılar ancak code bi garip idi:)

şöyleki yoladıkları mailde yazan code;

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx,,xxxx-xxxx-xxxx seklinde. öncelikle swtor sitesine bu code u komple kopyaladım kabul etmedi. dedim virgul ne iş yanlış galiba "-" yaptım yine olmadı. sonra virgüller dahil son 3 dörtlüğü yazmadım öyle kabul etti. su an sorun yok code girili ancak bu virgülden sonra ki kısmı çözemedim neye yaradıgını.

bu durum hakkında bilgisi olan?:)

ürünün barkodu olabilir diyeceğim olmaz barkod öyle ayrılmaz. gönderi kodu diyicez daha oyun gönderilmedi. bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

peki arkadaşlar,bende gittigidiyordan aldım,bir arkadaş var orda direkt cd key satıyorum ben early access key değil diyor 2 arkadaşım ondan aldı,benim aldığım ise early access key geldi onu girdim kabul etti swtor.com da,pre order digital deluxe editionunuz onaylandı v.s diyor işte mavi bi gem gibi bişey verdi,ama aldığım arkadaş 20'sinde de asıl keyi göndereceğim dedi nasıl oluyor bu şimdi diğer giren arkadşalarınkide kabul oldu,ama onların kabul tarihi 30.06.2011 gibi tarihler,benimkide 30.11.2011 aldığım tarih yani 2 sinden birinde bi cinlik var ama hangisi çözemedim bilgisi olan varmı.?
Sosyal ağlarda paylaş

@saplasahaman ;
Olay şöyle , şimdi piyasa CD key satan elemanlar preoder key satıyorlar ve sana preoder CD keyini veriyorlar , çünkü oyunun normal release keyleri oyun henüz çıkmadığı için mevcut değil. Yani önce preoder keyini giriyorsun early game acces alıyorsun preoder keyini sisteme girdiğin tarihe bağlı olarak 1 ila 5 gün arasında değişiyor oyuna alıcağın early acces.
Yanlız ben direk normal cdkey satıyorum diyen arkadaşın söyleminde bi bit yeniği var , oyun çıkmadan normal cdkeyi satamaz , şöyle olabilir o da preorder etmiştir , sana eline normal cd key ulaştığı an yani oyun release olduğu an cdkeyini verir. Bu durumda o vatandaş preorder keyini ayrıca satıyor olabilir çünkü preorder key ile oyunu satın almadan 1-2 gün oynamak mümkün olacakmış benim okuduğum kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi yanlış anlaşılma olmasın , tam ifade edememişim , GG'de vs cdkey satan kişiler preoderkeyini sana ulaştırdıktan sonra sen bunu sisteme girdiğinde daha sonra game release olunca sana bioware normal oyun keyini ulaştırıyor. Veya direk satın aldığın kişiye ulaştırıyor o da sana iletiyor olmalı.
Ama ben preoder keyini girince size email yolluyacağız dediler misal , demek ki preoder keyi giren kişiye ulaşıcak normal release keyler de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...