Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Papa Johns

Loex

Öne çıkan mesajlar

di sen toplama ben açıkliyim

leon ve pulp fiction.oyunlardan da red dead redemption :)

valla ben bizzat yediğim pizaya göre yorum yapıyorum

papa johnsun pizza huttan bi farkı yok abi.hut bozdu o ayrı ama hani şu diğer rakiplerine oranla öyle çok kalite farkı yok yani.

ha bunun sebebi ben fix pepperoni yerim heryerde ondan olabiilir ahha.her markanın tüm pizzalarını yemedim yani.çok arada farklı pizza yerim

papa johnstanda böyle çok övüldüğü için yediydim işte 2 defa

direk overrated olarak fişledim
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Papa johns çok ilginç bir yer. Kendim hiç yemedim ama 10 yorum duyduysam 5 i çok güzel diyor 5i çok kötü diyor. Arası yok, merak ediyorum nasıl acaba :D

yalnız değilim abi bak haha.

izmirli değilim ya.ama olm ne bilim beğenmediğim şeylere beğenmiş numarası yapamıyorum.o gün pizzayı yapanın kafası mı dalgındı.siparişi umursamadılar mı sular mı kesikti bilemem.ama benim yediğim pizzalar kötüydü.

hatta yalansız 2 gün önce yine pizza çekti canım.papa jonhsa şöyle bi baktım.hyr bi şans daha vermicem dedim kücük sezardan söyledim

normalde numnumdan söylüyorum ama adamlar 2. pizza vermiyor tabi fakirlik
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Red said:

2 kere yedim ordan.hiç beğenmedim

kücük sezar,dominos ve huttan iyi değil bence

Usenmesem bu tip fail'lerini bulup complation yapicam yeminle. Digerleri neyse de Pizza Hutt lan ? Bir tek dondurulmus hazir pizzadan iyiler.

O da her markadan değil , eminim bazı dondurulmuşlar Pizza Hut'tan iyidir.

Ama hut seven adamlar var , domatesli peynirli sandviç yer gibi yiyorlar , yapıcak birşey yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...