Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Ericsson Xperia Nozomi / Xperia S

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

rica ^^

bu arada xperia'ya mı özel bilmiyorum, mcafee ms 1 senelik bedava üyelik vermiş, açtım etkinleştirdim hemen beleş diye. antitheft-backup-antivirus uygulaması ama web arayüzü falan harika diğer uygulamalara göre. sizde de varsa açın hemen derim. üyelik bittikten sonra da avasta falan geçerim heralde bayağı iyiymiş bu ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm. Bunun pil muhabbeti nasıl olacak yalnız bilmiyorum. Telefon gerçekten çok başarılı ama 1 gün zar zor ittire kaktıra yahu.
Ben ayfonu 2 gün yaldır yaldır kullanıyordum, fazladan kullanım durumum da yok pek. Neyse az daha hevesimi alayım da öyle kesin konuşayım gerçi.
Her şekilde iyi ki 4 almamışım orası kesin de. Benim için en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Valide duyulmuyor duyulmuyor diyip durdu telefonla konuşurken, kısık biraz gerçekten. Spesifik bir noktaya kulağı dayarsam duyuyorum adam gibi ama. Genelde yanında gelen kulaklığı kullanıyorum. Onda da mikrofonun sesinin birazını hoparlörden verdiğinden iki kulaklığı birden taktığınızda (in ear, dışarıyı pek duyamıyorsunuz) bağırmıyorsunuz, o iyi. Media playerının sesi çok fazla kısık ama, o baya sinir bozucu. Poweramp mıdır nedir onda yüksek mi? Ondan alıcam sanırım.

Telefona ne oldu bilmiyorum ama pili bir anda iki gün gitmeye başladı, 2 gündür şarj etmedim, %30larda şu an. Normal şiddette kullanıyorum bol konuşmalı arada edge açmalı biraz oyun oynamalı vesaire.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Valide duyulmuyor duyulmuyor diyip durdu telefonla konuşurken, kısık biraz gerçekten. Spesifik bir noktaya kulağı dayarsam duyuyorum adam gibi ama. Genelde yanında gelen kulaklığı kullanıyorum. Onda da mikrofonun sesinin birazını hoparlörden verdiğinden iki kulaklığı birden taktığınızda (in ear, dışarıyı pek duyamıyorsunuz) bağırmıyorsunuz, o iyi. Media playerının sesi çok fazla kısık ama, o baya sinir bozucu. Poweramp mıdır nedir onda yüksek mi? Ondan alıcam sanırım.

Telefona ne oldu bilmiyorum ama pili bir anda iki gün gitmeye başladı, 2 gündür şarj etmedim, %30larda şu an. Normal şiddette kullanıyorum bol konuşmalı arada edge açmalı biraz oyun oynamalı vesaire.

Sony nin klasik şeyleri bunlar. Her zaman ses kısıkdır. Tee ilk sony telefonumdan beri bu böyle. Kullandığım ne kadar sony varsa hep ses kısık. Equalizer kullanıyorum ben sesi nispeten arttırmak için. Poweramp nin de pek bir işe yaradığını söyleyemeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...