Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sleeep Stream

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Ladder ve turnuva maçlarımı streamlemeyi düşünüyorum, izleyici sayısı 10+ olduğunda Türkçe yorumlamaya başlıcam :P büyük ihtimalle hemen hemen hergün cup veya ladder maçlarıyla açıcam streami buradan on/off diye belirticem

stream linki : http://www.starcraftturkiye.com/profile/Sleeep/

alttan chate gelebilirsiniz, chatte sol üstte IRC, options , show nicknames diyince kanaldakileri görebilirsiniz falan fistan iyi seyirler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Stream için teşekkürler Sleeep. Daha önce hiçbir high master yorumlayarak canlı stream yapmamıştı böyle.

Oyunlarında canlı yorumlamadan kaynaklanan konsantrasyon problemi görülüyor arada, bizler için yenilmeyi önemsememen çok anlamlı. Tekrar teşekkürler.

Not:
Topluluğa zerre katkısı olmayan her ukalayı bu başlıkta bm yorumlarda bulunmaya davet ediyorum -şaka maskesi altında da kabulümüz-. Bari sorulduğunda davet edildik dersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

YGT said:

Bu başlıkla kan gövdeyi götürmüş anlaşılan ama herkes mesajı editlediğinden bir şey anlamadım :D

intotherain yanlışlıkla benim acounttan girmiştir o yüzden editledi açık bırakmıştım accountu onlardayken. Yoksa niye editliyim yaw sleeeple aramız hep iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

YGT said:

Bu başlıkla kan gövdeyi götürmüş anlaşılan ama herkes mesajı editlediğinden bir şey anlamadım :D

intotherain yanlışlıkla benim acounttan girmiştir o yüzden editledi açık bırakmıştım accountu onlardayken. Yoksa niye editliyim yaw sleeeple aramız hep iyidir.

doubtful'dan di'ye kucak dolusu sevgiler gitmiş o zaman. Anlamayan o kadar "edit" olunca :D
Sosyal ağlarda paylaş

"Your stream has been added to the teamliquid stream list." :
http://www.teamliquid.net/video/streams/Sleeep
tabi siz siz olun starcraftturkiye üzerinden izleyin :)

bir tane program yazmam lazım durumuna göre stream açabilirim bugün

stream on 1 saat falan şimdilik :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...