Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sleeep Stream

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

yvz said:

şunuda eklemek istiyorum, sleeep arkadaşımız ladderda bana gelmediğini söylemişti(daha ii adamlarla oynadığı için işte falan filan :D ) dedim az ladder kasıyım, bir baktım ne zaman tıklasam sleeep :O :D

3 gün lük lose streakten sonra gelmen herşeyi açıklıyor bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

yvz said:

şunuda eklemek istiyorum, sleeep arkadaşımız ladderda bana gelmediğini söylemişti(daha ii adamlarla oynadığı için işte falan filan :D ) dedim az ladder kasıyım, bir baktım ne zaman tıklasam sleeep :O :D

3 gün lük lose streakten sonra gelmen herşeyi açıklıyor bence :D

çeyrekte seni elemeseydim dediğin doğru olabilirdi tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
vip üyelikle izleniyor sadece üye olman lazım :P

yok ya timing pushlarda özellikle micro çok önemli oluyor, stream varken nedense çok ufak bi lag oluyor pcde tam akıcı olmuyorki çok etkiliyor nedense oyunumu, stream varken ki performansla kapalıken ki performansın çok farklı olmasından dolayı bir süre kapalı kalıcak gibi, elimdeki işlemciyi satıp/yeni işlemci kazanıp, bir üst seviyeye geçebilirsem belki yeniden açabilirim... bu aralar finallerim var bi de finallerden sonra ladder değilde replay veya oyun dinamikleri üzerine birkaç yayın açabilirim ders niteliğinde
Sosyal ağlarda paylaş

ilk ders niteliğindeki yayınımı izlersen EkmekSports.Darkswarm beni neden hiçbir turnuvada yenemediğini açıklıycam. Evet biliyorum aklın almıyor cuplarda bana karşı her seferinde neden patladığını bilmiyorsun, whiteralar nightendler grubbyleri ekmek edip silipin karşısında bronzerge dönüyorsun. Cidden en son hangi turnuvada yenmiştin hatırlıyor musun :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...