Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Samsung flipcover yani orjinal olanı en ideali. Ben kılıf sevmediğim için SGP cover aldım arkasına ekranda da film mevcut gayet memnunum. Cihaz zaten büyük birde flipcover ile hepten büyüyor açınca fln.

Kılıf için more-tr.com sitesine bakabilirsin gayet güvenilir sitedir. Sahte ürün olmaz ilgilidirler.

Edit: ICS güncellemesi öncesi geçenlerde son güncelleme yapıldı LC1 idi sanırım. Nisan ayında çıkacak Note için ICS.
Sosyal ağlarda paylaş

s2 den sonra ne kadar korksamda alacagim bugun. dusundum tasindim 4.3 kullandik simdi mejor bir degisiklik olarak bu olabilir. xperia s,htc one x falan olacakti ama pek bir degisiklik olmayacak gibi, acikcasi quad core vs de pek elzem gormuyorum hic bir isime yaramiyor, techradarin dedigine gore internette cok geziyorsaniz alabileceginiz en iyi alet denmis oradan aklima dustu.

beyazini alacagim.

olmadi s3 veya iphone 5 zaten baskada yok aklimda olan. onlar cikinca dusunuruz gene.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 sayfa once yazmistim iri geldi bana diyede arkadaslar kullan alisiyorsun vs demislerdi. nexus a da baktim oda cok guzel hemde google beklemiyorsun hic bir updatei falan. onada bakarim olmadi.

ekrani kotuymus ama notedan parlaklik vs olarak.

%90 internet kullaniyorum telefondan genel olarak hiz ile alakali bir sey yapmiyorum pek. acikcasi telefonda quad core falan ne ise yariyor benim icin bulamadim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

yok gelirken alcam 3 5

Faturayı Türk vatandaşı olarak kendine kestirirsen VAT iadesi alma şansın var havaalanında bilgin olsun.

Ben amazon.de'den aldım ama bütün bilgilerime sahip olan Amazonun gerizekalı olup bana bir daha fatura bilgisi sorduğunu anlamayıp faturanın gönderileceği kişi adresi teslimat adresiyle aynı yaptığımdan alamadım. Aynı hataya düşmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

aldim :)

nexusada baktim ama extra sd card girisi yok , 5mpx kamerasi var ekran daha kotu silik geldi bana. birde s2 ile ayni boylarda falan esimde note cok daha guzel gorunuyor upgrade olarak diyip destekleyince kaptim bir tane.

ehihi iri ama tek elimle kullanabiliyorum sanirim alisinca daha iyiye gidecektir kullanim olarak.

ekran nefismis ama.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Gule gule kullan her sorun icin buradayim :) Note tamamiyle farkli bir deneyim.

custom rom kullaniyormusun? evet ise nedir ? bulamadim saglam bir sey.

bu arada alet baska bir konsept , nette gezmek nefis oyun oynamak bambaska bir sey haline geldi bir anda ki oynamam pek.

s2 den daha iyi her yonuyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Romlarin cogunu denedim en stabil olani stock rom hic ugrasma bence. Belki farkli kerneller denenebilir ama onda da cok abarti farklar olmuyor. Suan en ideali stock rom ve kerneli.

Bence oldukca memnun kalacaksin cihazdan bende zor urun begenen birisiyim ki Note almadan once yaklasik 3 ay kadar arastirma yaptim butun xda forumlarinda vs. herseyden once en sorunsuz android telefon olarak gosteriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arka kapak yerine takilan bir ekran koruma seysi var tavsiye edebilirim. arka kapagi cikariyorsun onun yerine bir kapak ve ona bagli kitap kapagi gibi bir sey geliyor. hem ekrani koruyorsun hemde arka kapak biraz daha kuvvetli ve camerayi korur hale geliyor.

alet hakkinda fikirlerim soyle :

kullanimi baslarda zor ancak zamanla alisiyorsunuz hala alisma devresindeyim ancak 2 gunde bu kadar alistiysam gelecekte rahat rahat kullanilir.

ekrani enfes, simdi 4,3 ekrana bu cozunurlugu koymak ile buna koymak arasinda daglar fark ediyor. oyun oynarken vs cok iyi, fontlar vs super gorunuyor, internetde dolasmak nefis.

hafif bir takilma oluyor arada ama firmware ile vs cozulecek gibi duruyor, os cok fazla memory yiyor gibi duruyor ama cok da elzem degil.

tw igrenc cok basit gorunumlu bir ui. sunun ikonlarini bari miui vs gibi yapsinlar. kullandigim launcherlar pek iyi calismadi kastilar alette.

pil pil pil ,,, kullandigim en iyi pil bu alette herhalde. guzel yapmislar aleti buyutunce pil den kismamislar. sanki pil icin alet buyumus :P

zaten 3-5 ayda 5milyon satti bu alet. millet ciddi guzel yorumlamis. ben aleti almadan once bir cok kadinda gordum acikcasi. hatta erkekden cok kadinlarda gordum enteresan bir sekilde.

tavsiye edilir. guzel bir deneyim. smartphone boyle olur demis adamlar. oyle cuk kadar ekranda ofis ac mail bak pdf oku zaten garip ve cok kullanissizdi. klavyesi cook iyi hatta spen cikinca direk yaz cok iyi bir sekilde algiliyor. ekran teknolojisinin tepki suresi yuzunden spen gercek kalemle kagida yazar gibi degil normal olarak.. biraz geriden geliyor :) (bununla ilgili microsoft bir tablet lanse etmisti 0.1 ms mi ne oyle bir sey lazim ama ona cok var)

phonelet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...