Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Alalımbakalım.com'dan aldım , diğerinin EFT sini yapmadım , iyi ki de EFT seçmişim :)

Aradım sabah , elinizde var mı , gelip yerinizden alıcam diye , beyaz olan ellerinde yokmuş.

Alalımbakalım ı buldum sonra , elimizde var diyince verdim siparişi , şimdi de aradım , tamam ödemeniz gelmiş , bugün çıkarırız dedi. Bakalım yarın gelir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün arkadaşlar nasıl telefon iyi mi diye sordu, telefonu aldım beton zemine fıtlattım, hekez wooo diye baktı kaldı , sonra aldım gösterdim tek çizik, sıkıntı yok.. İşte dedim telefon iyi mi kötümü siz karar verin. Sonradan kendime şaştım niye böyle bir manyaklık yaptım ama sağlamlığını kendi gözümle görmüş oldum . Bu arada üzerinde tabii ki kılıfı vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

bende bugun note aldim, ilk android telefonum ve hic bisey bilmiyorum resmen :)gingerbread yuklu icinde su an ve cihaz uzerinden denedigimde software update yok diyo, kies for macde de latest firmwaredesin diyo. nasi ics e gecicem ben simdi?

edit: telefon XEF cikti yani fransiz hedesi. neyse buna gore update cikmamis heralde ama turkiye icin olani yuklesem sorun olmaz heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...