Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avea? - Tarife ve sağlayıcı değiştirme kararsızlığı

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bilkentte yaşayan biri olarak..
okulun içinde bilkent 2 de sorunsuz 3 g çekiyor..
bilkent 3 ün en tepesinde telefon çekmiyor.. ne turkcell ne avea..
3g değil telefon bile çekmiyor.

bende bal baketin 20lik olanını kullanıyorum.. whatsapp ve opera mini dışında kullanmadığım için hiç geçmedim. .zaten sadece o interneti bitirenler iphone kullanıp app indirenlerdir..

ayrıca bal paketin güzel kısmı.. eğer biterse yenisini ay bitmeden yükleyebiliyorsun.. bence 20lik al hatta.. biterse yüklersin..

ha ayrıca hat değiştirme olaylarına bakmanda fayda var çok daha karlı paketler bulabilirsin..

ayrıca aveada çalışan bi arkadaşın varsa çok daha avantajlı bi pakete bile geçebilirisn. bal paketle sınırlama kendini
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Yaptım sonunda, bilidiriyorum durumu.

Ankara'da Ankaray dışında çekmediği yer görmedim, ses kalitesi de iyi ama o sanırım telefona bağlı daha çok. Genelde Öveçler-Bilkent-Keçiören'in tepeleri arası girip geliyorum, yol boyunca takılma ya da kesilme olmadan HSDPA ile anime izleyebiliyorum Crunchyroll'dan, zaten temel geşme amacım hızlı ve ucuz internetti onu da sorunsuz verdi.

EDGE ile kota olmadan bağlanıyorum zaten ve Turkcell'i bilmemekle beraber Vodafone'dan 3 kat kadar daha hızlı sonuçlar alıyorum Speedtest.net'den.

Ankara'lılara tavsiye ederim yani rahatça.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...