Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sosyal medya uzmanı

throine

Öne çıkan mesajlar

selam
facebook'ta arkadaş listeme baktım da ne kadar işsiz güçsüz arkadaşım varsa hepsi sosyal medya uzmanı olmuş.

hede hödö ajans'ta sosyal medya uzmanı
kakuru kikiri consulting'de sosyal medya uzmanı + açılımını bilmediğim garip ünvanlar.
sizce ne kadar para kazanıyorlardır? perkleri nasıl? merak ettim ama onlara sormaya da utanıyorum.

::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o::o
Sosyal ağlarda paylaş

önce dot-com balonuydu sıra şimdi mmo balonunda ondan sonra da sosyal medya balonu raflardaki yerini alacak.

abidik gubidik ünvanlara gelince... hani seinfeld bölümlerin başında ve sonunda kısa bidler yapar ya onlardan birinde bu meseleyle dalga geçiyordu. - kadınlar birlikte oldukları erkeklerin işlerini sevmek zorundadır. o yüzden regional sales supervisor gibi ünvanlar var.- gibi bişeler işte.

işine bak adam ol sen. etrafındaki berkecanlara, ılsulara falan bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

perk ne demek? cod muhabbetinde de geçiyor falan.

employee benefits?

Sparkcaster said:

iyi para alıyolar ona bak sen

define "iyi para"

dusuncelihayvan said:

arkadaşım eskişehir de ki espark'ın grubunu kurmuştu zamanında espark'tan arayıp devret dediler bu devretmedi şimdi adamla çalışıyorlar aylık 500-600 lira para veriyorlar facebook grubu için.

facebook değişik bişi tabi. nasıl sosyal medya uzmanı olunuyor asıl merak ettiğim bu.

azmış.

ben de merak ediyorum nasıl olunuyor? sosyal medya uzmanı arayan bir yere gitsem adam benden neler bekler?
Sosyal ağlarda paylaş

sosyal medya olayinin trde henuz oturmamasindan kaynaklaniyor bunlar. yakinda gercekten isi bilenler devreye girecek.

@throine,

su an icin isteyecekleri tek sey daha cok insana ulas olur muhtemelen. ama profesyonel anlamda pazarlama icin kullanilmiyor tabii ki. bir segmentasyon vs. yok. 15 yasinda cocuklari gruba toplayan da sosyal medya uzmani sayiliyor.

ama gercek anlamda bakarsak sosyal medyada profesyonel kaynak yaratmak olay. firmalarin pazarlama faaliyetlerinde kullanabilecegi bir kaynak.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün büyük şirketler ölüyor sosyal medyada güzel kampanyalar yapalım reklamlar verelim diye, artık ödül alan kampanyalar, etrafta case studyleri dönen kampanyalar sosyal medya üzerinden oluyor. Böyle olunca da her şirket toplantıya gelip ajansına, Çok efsane bir sosyal medya kampanyası ypamak istiyoruz diyorlar onlara güzel şeyler sunan güzel fikirler veren ve bunları ii uygulayan adamlar, inanılmaz paralar kazanıyor. Tabi bir sürü etrafta sosyal medya uzmanı die geçinen adamlar var onlardan bahsetmiom, ama uzman olan adamlar ii kazanio
Sosyal ağlarda paylaş

abi kim çok inanılmaz paralar kazanıyor bilemiyorum fakat kendi çalıştığım eski ajansta sosyal medya uzmanları öyle oha para kazanmıyor.

bu kişiler ise kia, çelik motor, yataş ya da orjinal sea gates facebook sayfasını yürüten, kampanyaları duyuran, textleri yazan insanlar.

ve aklınızda bulunsun hepiniz sosyal medya uzmanı olabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...