Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikipedi Kullanıcı Mesajları

roket adam

Öne çıkan mesajlar

ahahahhaha muhteşem şeyler var ya.

http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=%C4%B0ntihar_y%C3%B6ntemleri&action=historysubmit&diff=9882865&oldid=9852746 (en alt)

abi ne olur beni bi dinle [değiştir]
abi 3 büyüklerin hatta bursasporun bile taraftar gurupları yer alıyo bende trabzonsporun mavi fırtına taraftarını kuruyom siliyosun ne olur silme be abi — Bu imzasız yazı 88.242.243.132 (mesaj•katkılar) tarafından eklenmiştir.

offffffffffff ÖĞRETMENİM KIZIYOR NERDE BU RESİMLER DİYE BENİM E-POSTA ADRESİME GÖNDERİN -- 27 Kasım 2006

KÖYÜMÜZ HAYMANA AKTEPE KÖY ÇEŞMEMİZ YOKTUR İLGİLİ MAKKALARA BAŞ VURDUK SONUÇ ALAMADIK KÖYÜMÜZ O ÇEVREDE BULUNAN KÖYLERİN ENGÜZEL SUYUNA SAHİP OLUPTA YARARLANAMIYORUZ KÖY HALKI OLARAK SİZ BAŞIMIZDAKİ BÜYÜKLERİMİZE SESLENİYORUZ KÖYÜMÜZÜN DOĞAL KAYNAĞI OLAN İ,HTİYACIMIZ SUYUMUZU EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANMAK AMAÇLI BİR KÖY PROJESİ ÇEŞMSİ ALDINDA YAPILMASINI İSTİYORUZ KÖY MUHATARI S. B. Ö. SAYGIYLA ARZ EDERİM --

19 Aralık 2006
Bana cevap vermek istemezsiniz de ben yine de e mail adresimi vereyim:([email protected])BİRAZCIK DAMDAN DÜŞER GİBİ OLDU AMA VARSIN OLSUN NE ÇIKAR;SONUÇTA BEN SİZİN GİBİ ÖZGÜR BİR İNSANIM GERÇİ SİZ B. T ile berabersiniz sanırım ya neyse beni de hayran niteliğinde ele alırsız artık lafın gelişi söylüyorum.Size zeki kızlar yaraşır,umarım partnerişniz de en çok sizin kadar zekidir...!!! -- 10 Eylül 2007

çeşmelerin üzerinde köy ismi yazan tabelalar olmalı vede su icinmesi için masamalar olmaları :ve etrafında mermer yada hoş olabilecek müsait dösene bilir.sularında yaz kış devamlı akması önemle rica olunur. -- 3 Şubat 2008

sorarım size nedirbu çeşmelerin hali -- 17 Mayıs 2007

Nalan [değiştir]
nalan b..... adli kizlar isimlerinden genelde memnun degildir .cunki adlarinin anlamlari cok kotu bir seydir inlemek . iste o yuzden bizler isimlerimizi degistirmek istiyoruz

Köyün ekonomisi TARIM VE HAYVANCILIK dı ama zengin köyasının yeraltı zenginlini buldu ama köyün aptal halkı bunu bulamadı birkişi hariç bu tabiki ağa dumuş ager bu köyü üçvakta kadar satarsa hiş şaşmayın

iyi günler van rekabet kurum i.ö.o okulu öğrencisim i.halil kardaş 5/c sınıfındayım numaram 1210 lütfen okulumuza bir futbol sahası yapın.

köy hitit döneminde kurulmuştur köy halkı bunu bilmez hitit döneminde hazinelerin paraların toplandıgı merkezdi dogunun batının orta dogunun haraçları burada toplanırdı sonra merkeze gönderilirdi kazı yapıldıgı taktirde bu bilgiler acaga çıkacak depremle yıkılmıştır lanetlenmiş olduna inanan oradaki halk herşeyini oradan toplayıp hüklü bir hazineyle yolacıkıp merkeze giderken eşkiyaların saldırılarına maruz kaldılar ama yenilmediler yazine 750 deve altındı başlarına bir iş daha gelmeden hazineyi saklamaya karar verdiler sakladıkları yer ise imirkazi yerinde bir tümsülün içinde büyük bir tümsül hazineyi hiç bir kırallık imparatorluk bulamamıştır yeri beldidir bir tablet buldum ve tercüme ettirdim bunları yazıyordu ikinci ablat oldugunu örendim ikinci tablet hazinenin yerini tarif ediyor taplet pekmezli köyünün içinde yeri tespit ettim ama orada oturan vardı yer mustafa ersöze ayitti bahçesinin içinde taplet bir kayaya yazılmış tamam yerini bulamadım diger taplet orayı anlatıyordu bulan kişi dünyanın yarısını satın alır

bi lisan bi insan:) latince öğrenmek istiyorum rüyamda gördüm ben bi şövalyeydim hem de tapınak şövalyesi ve latince konuşuyodum öyle işte latince öğrenmeliyim :)- -- 27 Ocak 2007

ben eşimi 5 sene önce kaybettim 3 çocuğum var kaynatam geçici olarak bana evinde oturmamı istedi ve şimdi oturuyom ama laflarınada çok mahruz kalıyom çocuklarımı bırakamıyom böyle olmakta ruh dengemi bozuyor 2 çocuğum okuyor bir daha 5 yaşında ne olur bu durumuma bir çare bulun

size bi soru sormsk istiyorum geleneklere uyularak bana babaannemin ismi verilmiş bundan raharsızlık duyuyorum ismimin hiç bi anlamı yok olmadığı gibi çokta komik ismimi değiştirmek için yapmam gereken hukuksal işlemler nedir 11 Eylül 2007

bademci koyunun su sıkıntısı var amma muhtar h. Ö. tepedekı tarlasında daimi iki musluk açık denılıyor once muhtar h. ö. tepedeki musluklarıKAPATSIN KÖY HALKI SABAH AKŞAM BİR SAAT SU AKARSA SU GORUYO BİR SAAT BILE SU AKMIYÖ KÖYLUYE SU İHTİYACINI ANCAK KARŞILIYO KÖYLU ADİNA SAYGILARIM LA - 26 Eylül 2007
Sosyal ağlarda paylaş

cocuğunuzun adını aleyna koymayın!!!!!! [değiştir]

aleyna bir isimdir ve üstünüze anlamına gelir.anneler babalar bu çocuğunuz için hiç guzel bir isim değildir hocalar bunu tavsiye ederler büyüyünce çoocuğunuz size"benım adımın anlamı ne anne"diye sorarlarsa"kızım senın adının anlamı üstünüze diyeceksiiniz ve su yanıtı alacaksınız "benım adımın anlamı nıye tuhaf"yada "anne benim adımı neden aleyna koydun hiçbir anlamı yok derlerse ağzınız açık onlara bakmayacaksı nız bu yuzde cocuğun uzun adını aleyna koymayın!!!!!!

ALEYNA C.. K.. İ.Ö.O. 5/A
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...