Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gurbetçi Türk'ün ATM Kapısı İle Mücadelesi

mokoko

Öne çıkan mesajlar

adamın baskılanmış klostrofobisi ortaya çıkmış

o değil de benim de bi gavur şehrinde bulabildiğim tek unicredit atmsi banka içindeydi, mesai saati de geçmişti. kapıyı açmak için kartı okuttum tabii ki açmadı benim kartla. bekledim bekledim kadının biri girdi, işini bitirdi ben de tam o çıkarken kapıyı tutup girdim bi güzel paramı çektim, kameraya bakıp problem? yaptım hatta.

fakat hesaba katmadığım şey biri kartla girdikten sonra kapının içerden tek açımlık oluşuydu. hasiktir kaldık içerde sokaktan geçen bi allahın kulu da dönüp bakmıyor sıçtık derken orda kırmızı bi düğmeye bastım, 10 saniye falan sonra polis geldi sdfsdfsd

nerelisin dedi ingilizim dedim türklerin adına da gölge düşürmedim böylece.
Sosyal ağlarda paylaş

bi aksanım yok fakat fakir ingiliz dizileri sağolsun taklit edebiliyorum az buçuk. ha garibim italyan carabinierisinin ingiliz aksanını çakması da çok düşük bi ihtimal.

mesela multi oyunlarda bok gibi oynayınca nerelisin diye sorarlarsa greece diyorum, xaxaxaxa yazıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

bi aksanım yok fakat fakir ingiliz dizileri sağolsun taklit edebiliyorum az buçuk. ha garibim italyan carabinierisinin ingiliz aksanını çakması da çok düşük bi ihtimal.

mesela multi oyunlarda bok gibi oynayınca nerelisin diye sorarlarsa greece diyorum, xaxaxaxa yazıyorum.

adam türkiye'nin gururu ya ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...