Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

McBeefy

Novichok

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

burger king gıda boyalı kimyasallardan üretilmiş gıda mühendisliği mucizeleri satıyor

yeterince yağlı & tuzlu BOK koysalar önünüze yiyeceksiniz

nası oluyo bu anlamadım keza burgerking falan etlerini yerel satıcılardan alıyor

eğer diyorsanki ben etimi kasaptan, sebzemi manavdan alırım hazır, konserve, kapalı kutuda gıdanın g'si ile alakam olmaz tamam yoksa kolpa olur dediğin beraber bok yeriz :p

bence önemli olan az yemek mesela bi kaç ayda bir falan (şu an ki fast food tempom bu olduğu için direkman doğru olarak lanse ettim sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

Myshkin said:

valla şu menülere 12-13 lira verene kadar mc ı burger ı falan bırakırım gider 15 liraya adam gibi hamburgercide adam gibi bir şeyler yerim.

aynen katılıyorum. bi menüye en az 12 lira vermek ne ya. hatat kfc de (o tavuk gerçi ama) 14 lira falandı bi menü en son sanırım. gider adam gibi yemek yerim.

burger house dukkan falan 15 lirayla kurtulunsa yine iyi

da nedense bana fakir biri olarak öyle tek hamburgere 18-20 lira vermek yazık boşa giden para gibi geliyor

12 liraya menude en azından bi elma dilim pattiz bide ayran geliyor iyi o yuzden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

kozalak said:

Myshkin said:

valla şu menülere 12-13 lira verene kadar mc ı burger ı falan bırakırım gider 15 liraya adam gibi hamburgercide adam gibi bir şeyler yerim.

aynen katılıyorum. bi menüye en az 12 lira vermek ne ya. hatat kfc de (o tavuk gerçi ama) 14 lira falandı bi menü en son sanırım. gider adam gibi yemek yerim.

burger house dukkan falan 15 lirayla kurtulunsa yine iyi

da nedense bana fakir biri olarak öyle tek hamburgere 18-20 lira vermek yazık boşa giden para gibi geliyor

12 liraya menude en azından bi elma dilim pattiz bide ayran geliyor iyi o yuzden :)

valla benim param oldugu halde bi hamburgere 18-20 lira vermek gereksiz geliyor.hamburger lan epi topu.etin kilosu ne kadar ki zaten en kalitelisi 40 falan olsun.100gr et koyuyolar icine epi topu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

eğer diyorsanki ben etimi kasaptan, sebzemi manavdan alırım hazır, konserve, kapalı kutuda gıdanın g'si ile alakam olmaz tamam yoksa kolpa olur dediğin beraber bok yeriz :p

bence önemli olan az yemek mesela bi kaç ayda bir falan (şu an ki fast food tempom bu olduğu için direkman doğru olarak lanse ettim sdf)

ilk paragfar: ahaha tabiki hayır yoksa nasıl overweight olacam allasen.

ikinci paragraf fazla sıkış gibi geldi ama max ayda 2 ideal sanırım. ama sağlıklı beslenmenin iki kolu

1-yapısı doğal gıdalar yemek
2-bunları ölçülü yemek

mesela kuru-pilava abanıp sancılı osurmamak lazım. hani hormonsuzdur vs ama adamı şişmanlatıp aynı hastalıkları getirebilir yine.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

kaliteli olacak ama böyle yağlı değil.

etin kalitelisi kaliteli kasaptan alınır. sen kasaba ne yapacağını söylersin o da sana eti güzelce hazırlar. dolmalık kıymanın içindeki yağ farklı, ızgara köfteliğin içindeki farklı.

yağlı et kalitesiz olmaz di mi dasaaa

ama sen de haklısın ülkede kaliteli kasap yetişmiyor pek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...