Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

thy

Maedhros

Öne çıkan mesajlar

Maedhros said:

Thynin sitesinden bir bilet almayı deneyebilir misiniz ?cezayir istanbul deniyorum son kısımda ödenemeniz gereken tutar x yazıyor,gidiş gelişler yazıyor o kadar başka bir ilerleme tuşu hiçbir şey yok.Sitede mi sorun var anlamam lazım : (

orbitz.com dan al abi. Orda daha çok seçene var, ayrıca aynı sefer thynin sitesinden aldığndan daha ucuza orda.
Helak olmak, ödeme o kadar para derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Maedhros said:

Thynin sitesinden bir bilet almayı deneyebilir misiniz ?cezayir istanbul deniyorum son kısımda ödenemeniz gereken tutar x yazıyor,gidiş gelişler yazıyor o kadar başka bir ilerleme tuşu hiçbir şey yok.Sitede mi sorun var anlamam lazım : (

orbitz.com dan al abi. Orda daha çok seçene var, ayrıca aynı sefer thynin sitesinden aldığndan daha ucuza orda.
Helak olmak, ödeme o kadar para derim.

Bu muhabbet nasıl oluyor, hani kendi sitesindeki fiyattan daha ucuza vermesi. Var mı bilgisi olan
Sosyal ağlarda paylaş

E yazdım ya işte.
orbitz.com cheapairflights.com gibi sitelerden kendi rezervasyon sistemindekinden daha ucuza alabiliyorsun.
Kaldı ki, thy de pgs de sayfayı refreshlesen dahi fiyatla değişiyor. Sessionu bitirip cookie felan silince geri giriyosun gene düşük fiyat veriyor.

Kasti birçok trick mevcut. Bu kadar bilgi yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Onu anladık. Nasıl daha ucuza alabiliyorlar, onun mantığını biliyor musun diye sordum genele. nasıl daha ucuza satabiliyolar yani

Balon. simdi gidip empire statedeki thy den alirsan sana 2 kati sokar. buradaki sey OEM muhabbetine benziyor. o yuzden acente uzerinden almaya bak.

thy yollrindan direk alirsan 2x
acenta uzerinden alirsan(OEM) 1x

google et birsuru acenta cikar. ara al biletini bu kadar. internet uzerinden biletmi alinir bide ya. pegasusla falanmi ucuyorsunuz siz. ara ya da git ofise ssssssshhhhhh bilet istiyorum de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...