Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nooluyoruz? izmir devamli sallaniyor...

Kharon

Öne çıkan mesajlar

said:
SpiritCrusher, 09 Ekim 2004 01:35 tarihinde demiş ki:
Gebersin pzevenkler..

Pardon, yanlış geldin galiba, ahır yan tarafta...

Nasıl böyle bir cevap yazabilir biri ya? İnsaf. Sözlerine dikkat et biraz. Nedir bu, espiri mi yapıyosun, kin mi kusuyosun? Allah'ım yaratıyorsun, bari takip et...[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gebersin pzevenkler..

ŞErefsize bak gebersiz pzevenkler diye mesaj atıyo sorada ben pzevenklere dedim üstüne alınmak ıstıoysa alınsın durumları yapıyo.

Sana bi izmirli olarak deprem olsunda beter ol diyorum ozaman bende. Direk de sana diyorum hemde
aha bak
BETER OL[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gebersin pzevenkler..

AJHAUHAUHAUHAHUAAUAUHAUHUHUA bune abi naaptın yaa . :lol: ahUAUAahuauhhauhauhA eleman naaptıysa . Gardaş rasathanede danıdıkmı var biolay varsa bilek yani direk ortama akarız AHUAUHHUAHA . Hey allam yaa[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !!

Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz. Aklımıza güvenelim
Sosyal ağlarda paylaş

Eleman o lafıdan sonra bişi yazmamış yalnız . hahhha . Accayip merak ettim acaba yanlış yeremi yazdı yoksa cidden sismograf bi tanıdığımı var :)[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !!

Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz. Aklımıza güvenelim
Sosyal ağlarda paylaş

böhü ben denize 50 metreyim. direk batarım..
birasdan email le vasiyetimi yollıycam size.. bahçedekileri kedileri paticike bırakıyorum
*!Hüzünlenir ve ağlamaya başlar*[signature][hline]İyi niyetli, sakin, dinlemeyi (okumayı) bilen sabırlı taze(?!?) patiler olun!
Zamanla aramıza girecek, siz de kaşar(?!?) pati olacaksınız. O zamana kadar bize size güvenme, sizi sevme fırsatı verin

[Bu mesaj LethE tarafından 09 Ekim 2004 01:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 09 Ekim 2004 01:49 tarihinde demiş ki:
hasstr ordan...

Eleman kafayı yımış yememiş yımış . Senin içine fay hattımı kaçtı azını topla burası babanın ahırı değil . burası benim ahırım :D . yinede terbiyeni takın[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...