Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meşhur MİTçi cezaevine konulur konulmaz öldü!!!

cetintas

Öne çıkan mesajlar

said:
Kozinoğlu saat 18:18'de odasından sedyeyle alınmış ve aynı anda 112 Acil Servise bilgi verilerek ambulans gönderilmesi istenmiştir. Kaşif Kozinoğlu, saat 18:24'te mahkum kabul birimindeki revire getirilmiş, bu esnada kişinin bilincinin açık olduğu ve rahat nefes alıp verebildiği gözlenmiştir. 18:37'de ambulansın gelmesi üzerine bu araçtaki sağlık personelince mahallinde vakit geçirilmeksizin kendisine müdahale edilmiş, 18:47'de ise ambulansa konularak Silivri Devlet Hastanesine sevk edilmiştir. Ambulans saat 19:15'te hastaneye giriş yapmış, acil doktoru ve dahiliye uzmanının tüm müdahalelerine rağmen Kozinoğlu saat 19:30'da yaşamını yitirmiştir.

Bahsedilen yer bir cezaevi, yani önemli bir yer. Eğer revirine güvenmiyorsan ambulans tutacaksın, ha revirine güveniyorsan o zaman ambulans tutmamanı anlarım. Ama burda iki ucu boklu değnek olayına dönmüş resmen. Adam belli ki kalp krizi geçirmiş elindeki sağlık personeli bu olay için yetersizse bahçede her daim acil durumlar için en az 1 tane ambulans duracak ki sağa sola götürsün rahatsızlananları. Bilmiyorum ben mi çok sığ düşünüyorum? Eğer bu adam 19:30 da öldüyse bende birşey demiyorum, 29 dakika revirde bekletilen adam her türlü ölür resmen öldürmüşler adamı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dün acaba bir gariplik var mı diye o saatlere çok baktım ama 2 ay önce bir arkadaşın babası da teknede balık tutarken kalp krizi geçirdi,karaya dönerken ambulans çağırıldı ve ambulansta bilinci açıktı ama hastaneye getirildikten sonra vefat etti. Bu olay aklıma geldiği için ve süre de hemen hemen aynı olduğu için emin olamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kurtlar Vadisi’nde yeni sezonunun ilk bölümünde ortaya çıkan “Kaşifoğlu” karakterinin ise Kaşif Kozinoğlu olduğu öne sürüldü. Dizinin geçen hafta yayımlanan bölümünde MİT görevlisini canlandıran Kaşifoğlu karakteri için ölüm emri verilmişti. Ancak, Kaşifoğlu öldürülmeye götürüldüğü sırada polis yolu keserek Kaşifoğlu’nu teslim almıştı. Bölümün yayınlanmasından 3 gün sonra ise Kaşif Kozinoğlu, cezaevinde hayatını kaybetti. Bu tesadüf gözleri dizinin senaristlerine çevirdi.

dındırı dındırı dındırı dındırı dındırı dındırı dındırı dıınnnnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

Derin yapılanmayı ortaya çıkarmaya çalışan siyasi irade-yargı, elindeki en önemli kaynağı öldürmeyeceğine göre, Kozinoğlunu başka kimlerin öldürmüş olabileği ortada. Hala bu olaya tertip diyenler konuya yorum yapmaktan çekinmemiş ama bir şey de söyliyememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Hayatı boyunca spor yapmış özel harekatçı bir adamın spordan kalp krizi geçirip ölmesi çok "manidar". İnandırıcı mı? Kesinlikle değil.

en iyi doktorlara göründüğü halde kalbindeki sıkıntı ortaya çıkmadan senelerce yaşayan insanlar var. olay evet şüpheli duruyor kişinin geçmişi ve pozisyonu düşünüldüğünde; ama kesin olarak şöyledir böyledir diyebilecek birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...