Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Anthology - Atari

axedice

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Compatibility sorunu yok, zaten kendi installerı var bütün oyunları tek seferde kuruyor. DRM yok bişey yok, şunu externala çekip versem büyük ihtimalle 6 oyun da rahat oynanır.

Bugün tutu indirip modları deniycem işte. Ama kararsızım baldur 1-2 mi yapsam iwd 1-2 mi? IWDnin 1i güzel, baldurun da ikisi.
bg1 tutuyla fena olmuyor, kitler filan. adamlar enhanced editiona göre daha iyi çalışmışlar dengelemek için.

bg trilogy var tüm bg serisini tek oyun yapan ama ben kuramadım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Compatibility sorunu yok, zaten kendi installerı var bütün oyunları tek seferde kuruyor. DRM yok bişey yok, şunu externala çekip versem büyük ihtimalle 6 oyun da rahat oynanır.

Bugün tutu indirip modları deniycem işte. Ama kararsızım baldur 1-2 mi yapsam iwd 1-2 mi? IWDnin 1i güzel, baldurun da ikisi.

büyük ihtimal biraz laf kalabalgı olmus torrentte gog surumlerının orjinal olarak indirebildigini herkes bılıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

axedice said:

büyük ihtimal biraz laf kalabalgı olmus torrentte gog surumlerının orjinal olarak indirebildigini herkes bılıyor..

Adamın dediğiyle senin dediğin arasında en ufak bir alaka yok.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

http://www.gamersgate.com/DDB-DBAMC/dungeons-and-dragons-anthology-the-master-collection

Gamersgatede 10 dolares. Bende eksik oyunlar vardı direk bunu aldım, bakalım 10gblık dosya indiriyor şu anda.

abi steamde olmaması beni cok yoruyo
olsa steamde 20 dolarda olsa alıcam packi
ama lanet olsun ki yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...