Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dark beni 2 topaz icin satti

unity100

Öne çıkan mesajlar

closed'sa başka tabii, b.net sanırım?

sıfırdan sadece multi'yle karakter geliştirmek de zor modemle doğrusu, size iyi oyunlar diyeyim..

edit yerine quote yapanın patladığı an..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir yerde oynamıyorum, oun yüklü de değil hatta. onlara sordum ki beli hevesimgelir yüklerim diye ama tekrar düşündüm bugün vazgeçtim. şu yama çıkmadan yüklemek yok d2'yi..

nasılsa ss'ler çıkardıklarına göre çok uzakta olmasa gerek artık..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

2003 te geliyor ya.
ya şimdi inanmazsınız ama patch i çıkaran programcı benim. Ya işte başladığım da pek bişi bilmiyordum anca işte olayları çözdüm neler ekleneceğini filan buldum şimdide bug gideriyorum. İnşallah 3 ile 9 haziran arasında halledecem bitecek ve çıkarıcaz.[hline]What if the prophecy is true.
Isn't it worth to fighting for?
Isn't it worth to dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 22 May 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
2003 te geliyor ya.
ya şimdi inanmazsınız ama patch i çıkaran programcı benim. Ya işte başladığım da pek bişi bilmiyordum anca işte olayları çözdüm neler ekleneceğini filan buldum şimdide bug gideriyorum. İnşallah 3 ile 9 haziran arasında halledecem bitecek ve çıkarıcaz.

haber ver çıkınca...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 22 May 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
2003 te geliyor ya.
ya şimdi inanmazsınız ama patch i çıkaran programcı benim. Ya işte başladığım da pek bişi bilmiyordum anca işte olayları çözdüm neler ekleneceğini filan buldum şimdide bug gideriyorum. İnşallah 3 ile 9 haziran arasında halledecem bitecek ve çıkarıcaz.[hline]What if the prophecy is true.

espri yapıyorsan smiley koy, ciddiysen "vallah billah ciddiyim" de ki ne yok yere dalga geçelim ne de sazanlayalım iyiniyetimizden.. :)

bak mesela ben yukarıda smiley koymayı unutmuşum.. :-p[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

Oynarız, toplaşırız falan diyorsanız. Çoktandır kursağımda olan hevesimi çıkarıp size katılırım :)[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

olmadık yerden olmadık adamlar çıkıyor, sonra adını göstereceksin crew sayfasında öyle kalacağız ortada.. :-p (yama üzerinde çalışanlardan birinin sadece o iş için katıldıığını mı ne okumuştum galiba, onun da payı var :-p)[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında blizzard'a başvuracaktım ama adamlar eleman ararken yazmışlardı illaki americada yaşayan ve chicago mu neresiydi blizzard ın olduğu yer orda yaşayan birisinin olması ve VC++ da 3d uygulama geliştirmiş olması gibi bir kaç ufak şey vardı. o nedenle vaz geçmiştim.[hline]What if the prophecy is true.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...