Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SetCPU ne güzel şeymiş

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Telefonu ekran kapalıyken 122mhz-245mhz ondemand yaptım, performans kaybı sıfır. Ekran kapalıyken yaptığım tek iş download ve müzik zaten. Baktım şimdi sabahtan beri normal kullanımla %25 pil gitmiş; %78 122mhz, %14 245mhz, %6'da 768mhz çalışmış. Pil ömrünü 3-4 güne çıkardım yine.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Telefonu ekran kapalıyken 122mhz-245mhz ondemand yaptım, performans kaybı sıfır. Ekran kapalıyken yaptığım tek iş download ve müzik zaten. Baktım şimdi sabahtan beri normal kullanımla %25 pil gitmiş; %78 122mhz, %14 245mhz, %6'da 768mhz çalışmış. Pil ömrünü 3-4 güne çıkardım yine.

su "normal" kullanim kismini acsana bi tam olarak ne yapiyosun, neler acik vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
2G de çok götürüyormuş. 36 saat oldu pilde 2G kapalıyken, daha %73'de. Normalde %50 filan olması gerekti. Ekran kapalıyken 122Mhz yapmaya çekinmeyin bu arada, sorun çıkarır diyordum ama 2 aydır öyle kullanıyorum daha sorun yok, pil ömrü de epey epey arttı yukardan gördüğünüz gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

BÖylece telefonun her bir haltını kurcalayabiliyorsun, sistem dosyalarına girebiliyorsun, idetiğini silebilir kaldırabilirsin gibi birşey olması lazım.

http://www.androidturkiye.net/2010/09/03/anlatim-root-nedir-root-erisimi-ve-yararlari/

Tam anlatmış eleman.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
ya şimdi bunun profillerde screen on var bide screen uclock var bu ikisi aynı şeymi?ben ekran kapalıyken pili harcamasın düz dursun ekran açıkkende son hız çalışsın istiyorum..ekran kapalıyken conservative mi yapiyim yoksa powersavemi hangisi pili daha çok korur..ekran açıkken son hız bide performance yapıyorum ztn..bide userspace var o ne?bide noop ve deadline nedir?sorularım bukadar teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...