Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yunanistan'da darbe son anda önlendi!

Ren

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Ardeth said:

Norak said:

cia'e de bi sn hacı sen nerden biliyorsun diyede kimse sormamış bide lol

Ahahaa hakikaten :) yasadışı dinleme falan herkese suç değil bu dünyada :) ehehe.

Nolcaktı ya falan dedi heralde millet.

abi aslında bir ülke olarak aklım yerimde olsa CIA bana "darbe olcak olm dikkatli olun" diye haber verirse darbe olmasına izin veririm, yani şu dünyada doğru hareketin bu olduğu o kadar bariz ki hehe. 1980 dünyasında Türkiyede darbeyi arkadan arkadan destekle, bu gün gel yunanistanı uyar. yürü git lan düdük derler adama.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

sostizm said:

Ardeth said:

Norak said:

cia'e de bi sn hacı sen nerden biliyorsun diyede kimse sormamış bide lol

Ahahaa hakikaten :) yasadışı dinleme falan herkese suç değil bu dünyada :) ehehe.

Nolcaktı ya falan dedi heralde millet.

abi aslında bir ülke olarak aklım yerimde olsa CIA bana "darbe olcak olm dikkatli olun" diye haber verirse darbe olmasına izin veririm, yani şu dünyada doğru hareketin bu olduğu o kadar bariz ki hehe. 1980 dünyasında Türkiyede darbeyi arkadan arkadan destekle, bu gün gel yunanistanı uyar. yürü git lan düdük derler adama.

Biz o gömleği çıkardık.
-CIA
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah, adamlar rahat rahat yaşıyo diye ne butthurt'unuz varmış arkadaş...

neymiş yunanlılar yatıyomuş da biz çalışıyomuşuz, olm adamların ölüsü batmışı türkiye'yi katlar bireysel refah ve haklar açısından.

valla size müstahak hacı, gelişmem"iz" için günde 12 saat çalışmak lazım gerçekten, hemide cumartesileri fln da çalışsın memurlar, sonra sabah 5.30'da işbaşı yapsınlar fln. yunanlar gibi oluruz sonra mazallah...
Sosyal ağlarda paylaş

Tembellik ve uyusukluk ile normal calisma saatleri farkli seyler.

Ulkede calisma saatlerinin fazla oldugunu dusunebilirsiniz ama bu yunanlilarin emek vermeden yemek yemeye aliskin bir toplum oldugunu degistirecek birsey degil.

Adamlar direk avrupanin simarik cocugu lan. Bizim rakiyi yogurdu falan calmak disinda ne kendilerine ne dunyaya bi faydalari yok ki hahahah

Sonra krizde "DOVLOT BOZO PORO VORMOYO". Direk simarik cocuk hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi almanlar haftanın belirli günlerinde ve günün belirli saatlerinde (9.00-10.45) ve (13.30-15.30) misal çalışıyorlar. nasıl oluyor da oluyor o zaman?

ilk acı vatana gittiğimde kafayı yiyecektim. öğrenci işlerine gideyim, bugün salı diyorum. gidiyorsun perşembe günleri 10-11 arası açığız diyorlar. belediyeye gideyim diyorum, ikametimi alayım. salı ve cuma günler 13-15 arası açığız diyorlar.

vs. vs.

efektik çalışma ve disiplinin gözünün yağını yiyeyim.

adamlar fazla mesai yapana "salak heralde bu işlerini bitiremiyor mesai saatinde" diye bakıyor, biz sabah 8.45 akşam 7 çalışmazsak adımız tembele çıkıyor.

bir anlayamadı insanımız, kendine vakit ayıramayan insandan alıcağın performans, hobileriyle uğraşabilen, spor yapabilen, sosyal hayatı olan çalışandan alacağın performanstan kat be kat düşüktür.

yunan dostlarım ayrı kefede tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...