Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MechWarrior Online

Norak

Öne çıkan mesajlar

işte o kötü bişi zaten.

spawn olsa, tonaja gore can olsa, ufak mechlerin bi espirisi olur. boyle imkanı yok.

sonucta o yolu bi kez gidiceksin, o manevrayı bi kez yapıcaksın.
50km ilemiş yapmıssın 80 lemi bir alemi yok.

spawn olsa, reinforcement'ın manevra kabiliyetinin esprisi olur. wot'tan gördükki tek canla olmuyor.

dediğim sistem mesela x-wing vs tie fighterlarda vardıki sahane işliyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiz olayina sadece haritada seyahat etme acisindan bakma. Mechlerle kapisirken de hiz cok onemli bir faktor. Hizli olan mech yavas olandan kacar, yakalar, daha zor hedef olur. Beta forumlarinda epey tartisma var, Jenner ve Commando nasil indirilir diye.

World of Tanks'dakine gore cok daha hareketli oluyor bu oyundaki catismalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
oynayan var mı ben betasını oynuyorum biraz baya gerçekçi yapmışlar heat overload bütük problem sdf

yalnız ilerde para işinin boku çıkacak gibi. yanlış anlamadıysam mechiniz çok zarar gördüğün tamir ettirmek için para vermek gerekiyor. ama savaşarak da para kazanabiliyorsunuz yavaş da olsa falan gibi. bilmiyorum iyi dengelemişler mi ama yani repair için para işi baya tatsız.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de alliancea nasıl giriyorsun? alliancea girersen sadece allianceınla beraber mi savaşıyorsun?

sonuçta random maç abi gayet dandik bir takıma da düşebiliyorsun herkes bir yere dağılıyor falan. öyle bir durumda direk exit match daha iyi o zaman tek başına yakalanıp gb yemektense
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...