Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captan Tsubasa

Valkr

Öne çıkan mesajlar

Benim eski atari konsolumda vardı o oyun galiba şimdi siz turn tabanlı futbol diyince hatırladım iğrençti (japoncaydı çünkü) yani adam altında topla koşmasa futbol olduğunu bile anlamayacaktım :) Emülatöre gelince emin değilim ama burayı bi dene burda belki bişeyler bulabilirsin ha bide ben iğrenç diorum kimse gücenmesin ben Tsubasaya sinir oluyorum:))

[Bu mesaj Griwazoid tarafından 27 July 2003 12:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O Oyun bir klasiktir!

Allah napacan Tsubasa? orta sahadasın, önünde 3 kişi var.
Şut -> Abanıcam abi!
sonuç, top önündeki 3 kişiye de çarpar, ikisi sakatlanır (top adama koyduktan sonra adam uçarken ekran siyah beyaz olur), top kaleye gider, kaleciyi uçurur, ağları deler.

:-) Kaliteli oyun. :-)[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah çizgifilmi aklıma geldi şimdi.Arkadaşla oturur seyrederdik geyik olsun diye.

Kartal vuruşu zart zurt yapar, kale direğinden zıplar vole çakardı filan.

Ha tabi bide oyuncuların sahanın kenarından koşuşunu gösterirdi oda apayrı bi dumurulize.Sanki adam olduğu yerde koşuyomuşta, saha altından kayıyomuş gibiydi.

Ayrıca yerden 1 km zıplamak şartıyla kafa golü atma olayı vardı.Yere indiğinde nası apandisiti patlamıyosa, oda ayrı konu.[hline]ymumcuoglu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 27 July 2003 22:40 tarihinde demiş ki:
www.antikoyun.com dan buluabilirsin[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

arkadaslar ben dün böyle bi mesaj atmadim..
yemin ediyorum atmadim.. hayir sarhosda deildim ben o saatte barca'nin macini izliodum..
bune sacmalik?[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...