Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabah erkenden kalkanlar... kalkiyor

vaperon

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

Alarmı erteliyorum, biraz sağa sola dönüyorum, bakıyorum olacak gibi değil. Stand and fight! diye bağırıp o gazla ayaklanı veriyoruym.

budur:
http://www.youtube.com/watch?v=yU6HJcd0Ljg

abi buneya ben bunu dinlersem akşama kadar uyurum ninni gibi ahaha

Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende biraz daha uyumak ıcın geç kalkıyorum uyanınca sadece giyinip çıkıcak vaktim oluyor kayışdağdan kadıkoye gidene kadar heralde haftada 5 günün 3ünde bir durakta inip en yakın benzin istasyonuna tuvalete gidip sonra tekrar bir otobus bulup kadıkoye 2 vasıtayla gitmiş oluyorum. O 1 saatlik yolda sabah kalktıktan hemen sonra hemde tuvaletımın gelmemesi imkansız gibi bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden bu sorundan muzdarip idim, bu sene astim artik

gec kalinca hoca derse almiyor, kazik kadar adam olunca azarda cekemiyorsun disarda bekliyorsun, eh eskiden morg olan yerin dibinde bi alanda sabah sogugunda beklemek direk umut sarikayanin mutsuzluk tablosu lan :m

alarm calar calmaz asagidakileri sallamadan yataktan zipliyorum artik tum enerjimle, baska turlu sabah 6 da hayatta kalkip uyanik kalamam zaten...

ha pardon sabahlamak gibi bi alternatif var ve su anda yapiyorum onuda, kafa pert olmus durumda zaten

ruh halimi en iyi ozetlemek icin bknz sekil 1-a
http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-snc6/245072_183130618415600_183130151748980_53092_2155_t.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Odanin en uzak kosesine koyuyorum tel i, ona ragmen kalkip kapatiyorum alarmi geri yatiyorum. isin kotu tarafi hic hatirlamiyorum ne zaman kalktim da kapattim fln. :/

Aynısı bende de var öyle bir dert ki allah düşman başına vermesin. Bu sene devamsızlıktan kalırsam suçlusu budur. 6 senelik kazığı daha da kalınlaştırıcak pezeweng. 1:00 da yatmışım alarmı 7:00 a ve 7:15 kurmuşum sabah kalkıyorum bakıyorum alarmlar kapatılmış ve tlf yastığın altında ve saat 13:00 olmuş. Bizim hocalara mı anlatsam derdimi her boku biliyolar bunu da bilsinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...