Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabah erkenden kalkanlar... kalkiyor

vaperon

Öne çıkan mesajlar

istanbulda işe giderken 8.30 da kalkıyordum

8 e saati kurup erteliyordum 4. çalışında haliyle kalkıyordum

bi kere mal gibi 6 ya kuriyim hani uyanıp aa 2.5 saatim var daha oley diye yatarım dedim o hani kalkarsın kar tatili haberini alırsın ve yatağına geri dönersin, o mutluluğu yaşayım deidm, o 2.5 saat 1 dakka gibi geçti ve bok gibi yorgun kalktım

o günden sonra bi daha yapmıyorum o işi
Sosyal ağlarda paylaş

Tek sey: Willpower.

Baska bir sey degil. Cok onemli sinavlarin oldugu zamanlarda boyle daha saat calmadan uyandigim oluyor.

O soguk havalarda hic isime yaramayacak derslere gitmek icin sicacik yataktan cikmami saglayan tek sey irade oluyor.

"Remember that you can expunge anything you find undesirable. You need only have the will"
Sosyal ağlarda paylaş

Erken yatınca, gayet kalkıyorsun yatmadan önce en az 1 saat kitap felan okuyorum öyle bilgisayar felan kullanmıyorum. Kafamı dinliyorum sabah 7'de kalkıyorum ve coğu zaman ihtiyacım olmuyor bile alarma.

Tabi arada kaçırdığım oluyor, o zamanlarda alarm ile kalkıyorum.

Sabah kalkamıyorsanız uykuyu yetersiz alıyorsunuz demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben telefondan alarmı kuruyorum sabah 7'ye, melodim senelerdir şu;
http://fizy.com/s/124h3t
Bunun Alarmaaa diye bağıran kısmını kesip melodiyi yaptım işte.

Şimdi işin can alıcı noktası şu ki, bu alarm beni uyandırmıyor, sürekli ertele ertele yapa yapa, köpeğim uyanıyor ve gelip beni uyandırıyor. Bu şekilde mecbur uyanıyorum ve onu dışarı gezmeye çıkarıyorum buzzz gibi havada. Asıl o hava beni kendime getiriyor :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...