Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Andorid'de app icon'larini duzenleme olayi ?

di

Öne çıkan mesajlar

Insana telefonu/tableti kirdiracak kadar gerzek yegane olay bu sanirim Android'de.

Bu lanet app'leri istedigim gibi dizmek istiyorum ben. Nasil yapiyoruz bunu ? Telefonda bulamadim, ustune app falan baktim ama o da yok.

SGS2 bu arada telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ona imkan veren launcher'lar var. Sony'ninki izin veriyor mesela. Senin en büyük hatan bunu Samsung yazılımından beklemen.

Marketten launchar'lara bak. Desktop environment ile skin arası garip şeyler kendileri. Şunu kullandım ben Sony'ini epey iyi launcher'ını kullanma imkanım olmadan ama dediğini veriyor mu bilmiyorum, hiç deneme ihtiyacı duymamıştım =) Bir sürü var ama, veren vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Go Launcher. Ayrıca app drawerı niye kullanıyorsun? İstediğin programları grupla klasörlerin içine at ana sayfadan kalabalıkla uğraşmadan aç. Ha go launcherın app drawerında da klasör olayı var. Yine app drawer ya da ana ekranda istersen default 4x4 ikon gör, istersen abart 6x6 (sgs2 ekranı bunu kaldırıyor ama bu defa da yazılar birbirine girebiliyor) ikon yap sayfa sayısını azalt. App drawerda iconları ister alfabetik sıraya göre ister yükleme tarihine göre diz. Android sonuçta telefonun, seçeneğin çok fazla.

Bu arada goda all, recent ve running diye 3 tab var app drawerda. Ama bi programı bi kere yükleyip masaüstüne kısayolunu attıktan sonra drawera silmek harici bir daha girmiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar basit bir sey icin ek yazilim yuklemem gerekiyor ya. Saka gibi.

Tasarlayani/sorumlusunu verseler kafasinda kirarim telefonu su dakka.

Bir de o dizin olayini sevmiyorum ben. Ana ekranda takvimim to-do list'im olsun yeter bana.

Launcher'lara bakayim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
di said:
Tasarlayani/sorumlusunu verseler kafasinda kirarim telefonu su dakka.

Samsung.

Donanımı iyi olsa da almayın, illa da alacam diyorsanız Cyanogen yükleyin formatlayıp derken insanlar haklılar yani.

Ben de app drawer'ı açınca altta sort tuşu var, orada da own order var =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...