Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civ 3

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

army yaptıktan sonra hızlandıramazsın wonder yapımını. o işlem için direk hero'yu yapacağın wonder'ın olduğu şehre götürmen gerekiyor.

ayrıca isminden farklı olarak wonder'ı 1 round içinde bitiriyorsun hero'yu kullanırsan. yani daha başlamamış olsan bile yapabilirsin.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

patch gayet düzgün çalışır oyunun orjinalse, gerisi yasak

ben burada okuduklarımı takiben 2. bir oyuna başlamıştım
çok kolay oldu 1500-1600 de dünyayı feth ettim , 1 uygarlığın 1 şehrini de belki oyun bitiyordur diye bıraktım, uzaya gidicem de :D.öyle yani.zorluğu arttırmak lazım, o zaman da mantıksız oluyor, herşey kısıtlama.
keşke oyun sistemi zorluk ayarı değil de oynama zorluğu üzerine kurulu olsaydı.caesar yükledim o da kesmedi.zaten civ kesmiosa hiçbişey kesmez orası ayrı hehe.

bu army olayını adım adım anlatabilir misiniz? napolyonum vardı bi tane.ordu yapamadım bi türlü, merak ettim tabii.[signature][hline]uneven.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane rome total war kesebilir seni :)
napolyonu army yapamama sebebinde ya o sehirde barracks yoktur ya da scienfic leader dir.
[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark

[Bu mesaj -Mix- tarafından 05 Ekim 2004 11:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en sonunda keşfettim wonderları hızlandırmayı oh be :)

deneme yanılma yoluyla buldum hotkey'i ctrl+h, army kurmanın hotkey'i de b.

ama enteresan olanı leaderin üstüne tıkladığımda 'build army' ya da 'hurry production' komutlarının çıkmaması, sadece activate-fortify ve disband komutlarının çıkması, bi onu taktım kafaya gurur meselesi oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi hagen bişey soylicem niye daha once soylemedin diyeceksin :) anlamamıstım anlattıgından şimdi anladım.
lidere sag tıklamayacaksın
en altta menu oluyorya yani move, fortify, wait vs. orda cıkıyordu build army ve hurry production[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

yani mix ne diim ben sana :)
neyse saolasın hallettik en sonunda bi şekilde :)

black onu yapabilmek için leader ile bi army krman ve bu army ile savaş kazanman gerekiyor, army kurulumu için önceki mesajlarıma bakabilirsin.

bu arada leader de elite unitlerin savaş kazanması sonucu oluşabiliyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 30 Eylül 2004 21:57 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 30 Eylül 2004 18:21 tarihinde demiş ki:
oyun feci zevkli oldu
warlords da oynuyordum

bilimi %30 da tutup para biriktirdim.
20k oldu
%100 e çıkardım İndusturial age deki çoğu bilimi araştırdım diğerleri daha 1-2 bilim araştırmışlar.
Ama topraklarımda hiçbirşey çıkmıyor
mecburen gidip sömürge yapıyorum.Kimde coal ve salt. varsa gidio o şehri alıyorum sonra barış ilan ediyorum =)
Bütün dünya İngilizlere karşı birleşti ingilizlerlede aram çok iyiydi bana military alliance önerdi ve karşılığında rescueleri ve 350 altın =)
kabul etmedim hemen arkasından greece bana embargo önerdi ingilizlere karşı yoksa karşımızdasın dedi
ama ingilizlerden çok şey alıp satıyorum.
ortalık karıştı =)
Biraz daha zorlarlarsa Greece hemen yanımda dağıtmayı planlıyorum küçücük ülke.

eheh baya eglenceli hale gelmis kac yılındasın?

1950

oyunun moku çıktı çok beklemeye başladım greece daldım dağıldı ortalık sıkıldım bıraktım yeni oyun daha eğlenceli
Zulular yanımda ama kıtanın 4/1 lik bölümü onların kültürle 4 şehirlerini aldım gunpower dan sonra başkentlerini ve diğer yerlerini alıcam
5 tane adada yayılmış şekilde oynuyorum çok eğlenceli oluyor adalar topluluğu bi ülkeyim =)[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

heh sanmam :)
rome total war da var o olay ama. ege bölgesinin yarısı denizin içinde bi ada:)

içimden diyorum "lan adamlar kızıl ırmagı yeşil ırmagı bile yapmış. ege bölgesini yanlıs yapmıslar puhahahhah"[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...