Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civ 3

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

Beyler ne kadar cok anlasma yapip adama dalarsaniz okadar sizi okadar düsman goruyolar ve size karşi birlesiyolar. en iyisi Spy tactic i dost oldugun adama spy sokacaksin yakalana kadar.... bu sekilde hem kendini gelistirmis olursun . Ondan sonra bunu gorunce o sana saldirip savas acacak. Eyer boyle olursa diger ulke devletleri sana degil ona karsi cephe almaya basliycak[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

Acil yardım baboliler...

hepsi 7 olan 3 tane hayvanat şehrim var
ordu çin olduğum için Çin ordusu gibin
ekonomi mükemmell

taaki kara bulutlar gelene kadar

nasıl olduysa bi anda ekonomi turn başına -12 e çıktı hazinem çok hızlı eriyor.Ordunun fazlalığındanmı kaynaklanıyor.
Ekonomiyi nasıl düzelticem...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

teknolojiyi diğer devletlerden satın alıyorsun.
trade yaparak.

Ayrıca gemiler herhalde ileriki karelere light house yapınca gidiyor.

Hala savaşı beceremiyorum ya.
Müthiş bir şekilde geliştim.Ve çok hızlı geliştim. 2k parayla altın çağa girdim.
sonra mısırlılar geldi dibime şehir kurdular kızdım bende saldırdım bayağı çetin bi savaş yaptım müthiş bir taktikle asker çıkardım çok stratejik bi şehirlerini aldım başkente çok yakın olan.Sonra barış imzaladık.Sonuç bennım yıkmak istediğim şehir hala onların
onlardan sadece 2 şehir gitti.
beceremiyorum şu savaşı

orduyu ve orduyu yapınca ekonomideki dengeyi ayarlıyamıyorum.

Ayrıca ilk çağlarda pern turn yapıyorum diğer devletlerle ama +5 para geliyorsa anlaşmayı +10 flm yapıyorum yine +5 para gelmeye devam ediyor.
Teknolojiyi satmalımı yoksa satmayıp gelişmelimi ?

ve ayrıca atlı asker çıkaramıyorum geçen sefer çıkıyordu bu sefer çıkaramıyorum ne yapmak lazım? =)[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende b
lmiyom canım çekti
dün aldım oyunu bide eklenti paketini annamadım yükledim ama bi bok değişmedi insanda ingilizce olmıyınca annamıyo satıyomuyum alıyomuyum annamıyom basıyom :) almak lazım bende para bok ama karada olunca yapamadım bişi adada bŞLADIM bu seferde uyuz oldum demir falan bi tane gidecem şehir kurup genişlerim dedim boş alan bulamadım haritada[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu zoom city yap
orada altta adamlar varya

kafalarına basma

böyle shield iconları var adamların üstünde tam şehrin üstüne denk geliyor
onlar üzerinde gezdir mouse üzgün olanı bul entretaiment(eğlendirici) ye çevir 1 turn sonra düzeliyor

adada başlamak daha iyi.
Haritayı hughe seç çok fazlada devlet koyma 10-12 tane olsun sonra çok bekletiyor.adada geliş kendi kendine işte mis gibi.
Mutlaka devlet çıkar yanında adayı bi araştır gez
köylere gir culture kazan[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...