Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon'dan şunu alıcam ama

hgokberk

Öne çıkan mesajlar

http://www.amazon.com/Sennheiser-CX-500-B-Stereo-Headphone/dp/B000WOGAJO

normalde list price 119$
indirimle 35$ diyor. satıcı sennheiser'ın kendisi.

ama.

duyduğuma göre türkiye'ye yurtdışından belli bi miktar üstü alışverişle eşya sokamıyordun sanırım. son zamanlarda değişmişti hatta.

alabilir miyim bunu?
alırsam nasıl alabilirim?

daha önce yurtdışından online hiçbir şey almışlığım yok.

bi elimden tutuverin.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ,ürünün altında
We are not able to ship this item to your default shipping address.

diyorsa yollanmayan ürünlerdendir, yok öle bişi demiyorsa yollanır. gümrük limiti 75 euro oldu zaten takılmaz o yüzden, altında çünkü.

seçtiğin kargoya bağlı en pahalısı dhl/ups oluyor amazonda, oda 40$+ olur ama 3 güne gelir. ortadakini seçmek en iyisi :p

illa alcam diyorsan borderlinx.com veya amerikadaniste falan var US adresine yollatırsın böylece direk amazondan.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kargo parasının o gümrük sınırına dahil edildiğinden emin misiniz? mantıken ürün değeri hesaplanırken kargonun dahil edilmemesi gerekli. yani 75 euro ise sınır sadece ürün için geçerlidir diye düşünüyorum.

bunu iyice bilen biri açıklarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep kullanıyorum, bi sürü şeyler aldım hep :) sitesinden tam okumak en iyisi ilk üyelikte 5$ ücret vardı sanırım bide, paypal falan da kabul ediyor.

dhlnin alt hizmeti gibi bişi, zaten kargolar dhl ile geliyor daha nolsun.

edük::
said:
kargo parasının o gümrük sınırına dahil edildiğinden

böle bişi olmaması lazım, hiç görmedim yani ben kendi siparişlerimde ki limit üstüne çıkıyordu öyle olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

ben hep kullanıyorum, bi sürü şeyler aldım hep :) sitesinden tam okumak en iyisi ilk üyelikte 5$ ücret vardı sanırım bide, paypal falan da kabul ediyor.

dhlnin alt hizmeti gibi bişi, zaten kargolar dhl ile geliyor daha nolsun.

şu kartın bilgilerini kaydedip istanbul'a dönünce kendi pc'imde deniyim onu bi. şu an çük kadar netbookla boğuşuyorum. teşekkürler bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

sağda My personal addresses kısmından girilebilir, zaten seçtiğiniz service pointe geliyor ordan gidip alıyorsunuz adrese gelmiyordu en son.

bide 1 ay free bekletiyorlar paketleri sizin için HOLD FOR CONSIGNEE COLLECTION seçerseniz, yani 10 farklı yerden alıp alıp burda toplayıp tek seferde yollarsınız isterseniz.

bide, otomatik giriyorsa adresleri, browserın auto fill şeysi açıktır tahminen :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...