Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KFC extreme menü fiyatı

Chemical

Öne çıkan mesajlar

nedanko said:

Turkiye'de fast food iyi tabii bu parayi alinca iyi olsun artik zaten.

burada aliyosun 2 gunluk yag sanki icinde, kokuyo. kelime anlami ile soyluyorum "fucked up" olarak bakiyolar ozellikle mc donalds vs yiyince.

is yerinde ac kalsam olsem acliktan mc donalds posetiyle gelip yemem yani, oyle gozden dusersin, abartmiyorum. en azindan benim calistigim yerlerde.

lan cola getiriyorum, nedanko senden beklemezdik diyolar.

Bi gün elinde turşu suyuyla git. Al akıllarını.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Abi turk yemekleri goturdum, is yeri bizim UN gibiydi, international food day yaptik. lan tamam daha saglikli ama yagli yani turk yemegi, deli gibi yediler. olay tabii etiket biraz, sagliksiz beslenme diyince akla ilk gelenler oldugu icin.

Abi o adamlara yapıcaksın mercimek köftesi, kısır, dolma, karnıyarık. Alıcaksın akıllarını. Kölen olurlar kölen!
Sosyal ağlarda paylaş

Almanya'da en ucuz yer zaten mc donalds tarzı mekanlar. marketten peynir ekmek alıp kendin sandviç yapsan daha pahalıya geliyor. Giden öğrenci arkadaşlar çok yiyordu mecburen ekonomik diye.

Kalitesinin de o seviyede olması normal Avrupa'da.

Kola aslında bayağı zararlı, dieti zerosu falan da farketmiyor, kalori yapmasa da başka türlü bozuyor vücudu, insülin direncini falan arttırıp ileride diabet çıkartabiliyor. Ama işte her yerde bira içemiyosun, ayran özellikle işyerinde uyku getirdiği için sakat, sodanın da tadını sevmeyince mecbur arada bir kola içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eed kola cidden kotu, iki uc yemek kasigi seker var icinde zaten. besleyici degeri sifir, ve asitli mideyi disleri olduruyor.

ayran isyerinde degil ama evde yapiodum, 8 kisi kaliyoduk bi evde, ayrani anlattim yogurt falan, adamlar tuzlu bisi beklemiyo tabii, ictiler igrendiler.

ayran kral tabii, dolapta 5 sise ayran var (arap ayrani ayni ama)

bu gavurlarin saglikli boyle tuzlu yemeklerle giden alkolsuz icecekleride yok ki. bizde yeri gelince salgam var, ayran var.

amerika da daha kotu tabii, corn syrup kullaniyolar, avrupa da vs yasal siniri var normal seker var. Adamlar herseye corn syrup koyuyo. deli gibi proses edilmis seker, obezite vs bi ton hastaligi ona bagliyolar bazilari. Dhaa ucuz cunku sekerden, devlet deli gibi subvanse ediyor corn u. Adamlar da sekerini cikarip kolaya vs akla gelen her hazir yemege koyuyo. Yani oranin kolasi dha bile zararli.

biz yine sansliyiz yani saglikli alternatifler var.
Sosyal ağlarda paylaş

yok, bi tane arap ayrani var arapca yazio her yere dagitim yapiyolar ama dagitim alanlari genis cok kebapcida orada burada markette vs goruyorum.

bu arada bi tane bilindik viski markasi johnny walker ya da jack daniels olacak, full corn syrup l ayapiyolar viskiyi. (baska bi markada olabilir ama boyle cok bilindik bi marka)

edit: Jack Daniels corn la yapiyomus.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bu arada milliyet de haber vardi. Iste bodrumda zenginler lahmacun a 50 ytl veriyomus diye, kiz arkadasimla bakiyoruz, dedik iste tam ortadogu, kaliteyi parayla yapiyolar, ayni 200-300 yil once avrupa iste kro diyari vs.

Sonra bi durduk dedik ki, ama su an olsa 50 dolar verirdik yani lahmacuna ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...