Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Üniteler

Uliking

Öne çıkan mesajlar

Replicant sc1 deki archonun abilitysini biraz değiştirip koymuşlar
Tempest biraz enteresan geldi bana,havaya splash damage vuruyor iyide zerg zaten havada çok güçlü değil ki late game de
zergin o gömülüp bedava ordu üreten ünitesini sevdim,yeni caster da baya iyi gibi
Hydra speed upg iyi olmuş
costlar çok önemli işte bakalım görücez
Sosyal ağlarda paylaş

Boşa kandırma kendini. SC2, bıraktım Blizzardın diğer oyunlarını, bütün strejiler arasında açık ara en iyi olmayı sürdürecek. Her geçen gün SC1'den daha iyi olma yolunda ilerliyor ve daha 1 sene olmadığı çıktığı. SC 1'de 2-3 senede yapabildiklerini 6 ayda yaptı yaptı bu sefer adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Boşa kandırma kendini. SC2, bıraktım Blizzardın diğer oyunlarını, bütün strejiler arasında açık ara en iyi olmayı sürdürecek. Her geçen gün SC1'den daha iyi olma yolunda ilerliyor ve daha 1 sene olmadığı çıktığı. SC 1'de 2-3 senede yapabildiklerini 6 ayda yaptı yaptı bu sefer adamlar.

aynen şu.gelmiş geçmiş en iyi realtime strategy hatta açık ara ve öyle devam edecek uzuun bi süre.

edit : blizzardın en kotu oyunu olmaya gelince,o çok belirsiz bi konu ya her oyunu çok iyi adamlarin,kendi arasında kıyaslamak cok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Starcraft serisini diger RTS ler ile kiyaslamandan , Strateji bile yazamamandan , cikiş tarihini tam bilmemeden dolayi senle tartismak bile yersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadas bunlar nasi fikir ya?

yani biri bunlari scbw zamaninda soyleseydi g.tumuzle gulerdik. Kimlerin eline kalmis sc2. Unitelere gel ya

Bi de videonun tekinde Thor a bicilen gorevi "very easy to use attack move unit" olarak belirtiyor. Sokayim sizin beyninize boyle bir unite koyuyosaniz oyuna.

Bi kere en basta raider unit/ general unit tarzi bir kavram yaratmak gerizekalica. bi unite var, sadece isci oldurmekte/ekonomi bozmakta kullancaksiniz baska ise yaramayacak. Ne kadar mantikli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...