Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Üniteler

Uliking

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:

Boşa kandırma kendini. SC2, bıraktım Blizzardın diğer oyunlarını, bütün strejiler arasında açık ara en iyi olmayı sürdürecek. Her geçen gün SC1'den daha iyi olma yolunda ilerliyor ve daha 1 sene olmadığı çıktığı. SC 1'de 2-3 senede yapabildiklerini 6 ayda yaptı yaptı bu sefer adamlar.

Lorrotar said:

aynen şu.gelmiş geçmiş en iyi realtime strategy hatta açık ara ve öyle devam edecek uzuun bi süre.

edit : blizzardın en kotu oyunu olmaya gelince,o çok belirsiz bi konu ya her oyunu çok iyi adamlarin,kendi arasında kıyaslamak cok zor.

bulşit
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cok kötü deilde, ortam biraz kötü bu lan olmayısı
custom oynıcak adam bulamayıs, insanı bi laddera yönlendirme
yani harrisi tanıyanlar adamın ladder oynamıcanı bilir ona cene yapcak oyunlar lazım, e sen adamı diger playerlardan soyutluosun laddera zorluosun..
mesela 10 oyunmu ne atmıstı harris ladder dahada girmedi sanırım
e boktan bitane kanal var tr die çapsızlarla dolu, e kimi kazıyıp egosunu tatmin edecek? yok yani balance vs den once bunları düzeltmesi lazımdı blizardın, yoksa imba mimba bi sekilde oynayıp eglenioduk

yani ortam olsa ben yine oynarım oyunuda, girip ladder atıp atıp biyerlere gelmeye calısmak benim gibi özel yetenekleri olan birini eglendirmio. onun yerine hon'daki 15 yasındaki bebelerle oynarım hiç deilse bebeler adamı sinir etmeyi iyi biliolar :)
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Boşa kandırma kendini. SC2, bıraktım Blizzardın diğer oyunlarını, bütün strejiler arasında açık ara en iyi olmayı sürdürecek. Her geçen gün SC1'den daha iyi olma yolunda ilerliyor ve daha 1 sene olmadığı çıktığı. SC 1'de 2-3 senede yapabildiklerini 6 ayda yaptı yaptı bu sefer adamlar.

Lorrotar said:

aynen şu.gelmiş geçmiş en iyi realtime strategy hatta açık ara ve öyle devam edecek uzuun bi süre.

edit : blizzardın en kotu oyunu olmaya gelince,o çok belirsiz bi konu ya her oyunu çok iyi adamlarin,kendi arasında kıyaslamak cok zor.

lol peasants
Sosyal ağlarda paylaş

alcaz da keşke almasak işte.fakin kapitalizm

sc2 normal rts işte.basıyosun üniteler aynen yapiyor.gerçek erkek rts ünitesi dedigin erkek olur, asi olur, dedigini yapmamak için direnir.
dragoon kontrol etmek için unbendable ruhun olması lazım.stalkerı 13 yaşındaki swe bebeleri kontrol ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

güzel lan işte, bi çıksın öle yorum yapın belki oyuna daha renk gelir viperıyla , o shredderı ile vs, şimdiden kesin bir yorum yapmanın manası yok. Görürüz GSL de nasıl oynuo insanlar ona göre bakarız zaten blizzard betada farkına varır bişeyler ona göre ayarı verir.

Bu arada viperın o dark swarm modundaki büyüsünü gidip siege tanklara atınca gg mi yani bu mu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...