Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarma Sigara Tutosu

fede

Öne çıkan mesajlar

1 paket sarma kağıdı(50 adet) = 1 lira (drum) 1.5 lira (ocb, rızla) (küçük boy)

100 lük filtre = 1.5 lira

50 gram kalite tütün (golden virg., drum vs) = 10 lira
ya da 100 gram adıyaman = 4 lira

2 paket kağıt + 1 paket filtre + 50 gram tütün = 13.5 lira veya 5.5 lira = 100 dal

1 paket sigara = 1.1 lira veya 2.7 lira
Sosyal ağlarda paylaş

sara sara alışıyosun abi ben de başta baya tırmalıyodum. önce filtreyi koy, tütünü sonra dök mesela. tütün biraz kuru olursa sarması da içmesi daha iyi oluyo.

bi de ucuz sigara diyip burun çevimeyin. west gri içiyodum ben. boğazım da ciğerim de daha rahatladı sarma içtikten sonra. ayrıca tadı daha iyi, kokusu da yok. adıyamandan bahsediyorum bu arada ki tütün çeşitleri arasında en ağırlarından biridir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi olay o işte drum'ı golden'ı 15'e alıp aldığın kağıt filtre masraflarını eklersen normalden 5-6 tl karda çıkıyorsun. Uğraştığına değmez.

Adam gibi en kaçağından orjinalini bulsam 10 tl'e depoyu doldurcam.

Edit : En ucuzu ya adıyaman yada geçen bulduğum toros 2005.

http://i.imgur.com/No1TC.png

70 gram tütün + 100 tane boş sigara çıkıyor. En son 7 Tl'e almıştım. Direk makina ile sarıyorsun. Ama bir golden virginia mı dersen ?

Yanından bile geçemez.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

sarma makineleri hiçbi işe yaramaz. çok geniş sarıyolar. elle sarmak çok daha kolay. ona alışın bence.

elle uğraşılmıyo abi işyerinde cok amelece duruyo. ben diyorumki bitane karton boş sigara kutusunun içine evde sardıgımız boş filtreye doldurdugmz sigaraları gömüp içine takılmak istediğimiz gibi.. hem sigara istyeyenlere de vermekle vermemek arasında ecel terleri de dökmek için bi engel ynai
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...