Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hon Kanunları

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

mardox said:

nooblar için ra
ra'ya karşı oynuyosanız meteor (Path of Destruction) attıysa sakın geri kaçmayın Ra'ya doğru koşun.
vasat bir oyuncunun bile ilk yapacağı iş arkanıza doğru hedef almak olacaktır.

ra'ya doğru koşarsan 2. skill ve 3. skill içinde duş alırsın sağa sola doğru kaçmak en iyi yöntem.

stunı yemedikten sonra yanında 2. ve 3. skillsorun değil ki cd'leri kullanır kaçarsın. (Ra'yı feedlemedilerse)

ama haksızsın demiyorum, yanlış anlaşılmasın, en kötü ihtimalle geri kaçacağına belli bir mesafeyi korumak şartıyla Ra'ya yakın dur.
sağ sol işini iyi hesaplıyana lafım yok.
ama iyi bir ra da creep veya tree block'u hesaplayıp atabilir. lane'lerin bazı yerleri çok dar oluyor ve o skillin radius'u da oldukça geniş. o stun'ı yedikten sonra GG
Sosyal ağlarda paylaş

yine nooblara tavsiyeler
kuldra, shrunken head ve hellflower'a gerçekten inanın. 3ü de maç kazandırır. yeni başlayanların en büyük hatası ne kadar dmg o kadar kar mantığıyla oynamak oluyor. oysa yukardaki 2 itemın (kuldra ve hellflower) disable özellikleri karşı tarafta carry fln bırakmaz... özellikle support oynuyosanız kuldra'ya olabildiğince hızlı çıkılmalı. (tabii ki takımınz kolay ölmeye başladıysa araya bir astrolabe atmak faydalı)

shrunken'sız carry'nin ise işi çok zor. domine ettiğiniz oyunda bile es kaza karşı tarfın carry'si de kasarsa oyunu kaybedebilirsiniz. herşey sadece dmg ve life steal değil.

0ne said:

valla girdigim oyunların cogunda support oluyorum artık, alıyorum voodoo-ds-empath v.s.. ra-mb-tdl babysitliyorum.

ki voodoo-ra kombosundan sag cıkacak dual hero sayısı cok cok az.

olabilir, Ra düşük puanlarda direkt puan yükseltme herosu söyliyim. stunı siz atmıyorsunuz onlar yiyor zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
gecen oyundayım mid oynuyorum predetor var bızı takımda slm verdi oyuna baslarken turkce hereyse lvl 7 fln yukarıya cıktım 2kişi gankledim predde aradan cıktı gayet iyi hersey ormana girdim donus yolunda gucum cok azdı bi creep kessem lvl up olucam ormandada bu bi creepin gucunu milim bırakmıs vurdum lvl aldım donuyorum gelen msj su
napıosun lan orospu cocugu..
bende oyunda Turklerle oynamayı seviyorum ama boyle tipler denk gelincede atesim cıkıyor resmen
fazlada takılmamak lazm gerci Turkmus rusmus fransızmıs
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...