Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye sinirlari icerisinde yediginiz en guzel dayak...

fede

Öne çıkan mesajlar

kavgaya genel olarak karşıyım. gereksiz bir olay ne gerek var sinirlenmeye insanları incitmeye? ama şöyle bir sorunum var şiddet uygulamayı sevebiliyorum. yani haklı bir sebep varsa ya da zorundaysam oooooh benden kralı yok keyfim yerine geliyor.

tam manasıyla dayak yemedim ama lisede istinye'de şöyle bir 10 kişi üstüme geldiydi 'ne bagıyhon!' diyerek. tokatlaştıydık REYİS leriyle. Biraz pis bir çevrem var sanırım bu tarz durumlarda hep baskın taraf oluyorum asdf.
Sosyal ağlarda paylaş

bucada bir gun otobus beklerken, solculari dovmeye giden sagcilar benim uzerimde isinmislardi.
Benim hatirladigim kiz arkadasimla otobus beklerken, su kivircigi da alin diye bir homurdanma duydum. etrafima bakip tek kivircik kafa ben oldugumu gordukten sonra noluyor kine diye arkami dondugumde, 10-15 kisinin bana giristigini gordum.
Sonra yerde tekmelenirken aahhh demicen ulan allahuekber dicen diye bir ses duydum. sonra adamlar isinma seansini bitirip asil olaya dogru yola koyulduklarinda yanimda butun olay boyunca duran adamin sivil polis oldugunu ogrenmistim. Ona da bir guzel kufretmistim, mal mal izledi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ilkokul 1 de şişko bi cocuk ağır dövmüştü beni.resmen yetemedim cocuga.ama hasar verdim!!

4. sınıftada çok kötü bi uçan tekme yemiştim.ki 4-5 metre yerde kayarak gittim hatta bi kişi devirdim o derece

ama ilkokulda falan hep boğuşma dövüşme olurdu.hanire birbirimizi döverdik.

sora psikopatın doğuşu oldu resmen.dövüşerek tecrübe kazandım

ortaokulda gidip liselileri döverdik sürü halinde.ortaokulda uzaklaştırma aldım.atılma noktasına geldim.okulumun tarihinde olmaayan halada olmamış şeyler yaptım o derece ahha

liseyi anlatmıcam hiç dayak yemedim ama kitaplık hikayeler var.bırak dayagı öldürülüyorduk

uniden beri hiç kavga etmedim.hatta şöyle bi dayak yemeyi düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

"ergen liseli" dönemini hatta ortaokullu dönemini de baya dolu dolu yaşamışsın dsfs

benim kafamı bi kere aba piknik wc sinde fayansa gömmüşlerdi saçlardan tutup. önce bi ekran karardı sonra yıldızlar tweety ler fln gördüm 3-5 sn. ama dayak yemedim.

geçen sene de şenliklerde bıçaklandım ama fark etmedim bile. olaydan 3 saat sonra fln fark ettim. ama yine dayak yemedim.

hiç dayak yemedim la ben
Sosyal ağlarda paylaş

forumda en cok kavga cıkarpı dayak yiyen yada atan bir tek benim
sayısız kavgaya girdim,
yaşadıgım şehirde 4 farklı lise deiştirerek her okulda cevremi oluşturmustum
en son lise 2-3 te koleje gidince cocuklar ezilmesindiye liderligini ben yapıodum

ama yediğim bir dayak vardıkiii,
lise birin ikinci haftası beni merkezi bi yerden kollarımdan tutup tepeye cıkarıp 20 kişi dalmıştı en son uyandıgımda merkezi bi yerde yüzüstüydüm.

bi laf vardır dayak yedikce dayak atmasını öğrenirsin.

böle bir liseli gencken üniversite birinci sınıfta, sınıfın arka camını tek başıma acınca hayırdır gardaşları duydum baktım 5 pehlivan götüm götüm pencereyi geri kapadım.

http://www.youtube.com/watch?v=5Ra_DkV5iVs
http://www.youtube.com/watch?v=k7BOEt5E9As
Sosyal ağlarda paylaş

ilk dayağını 40 yaşında yiyen adam ya katil olur ya intihar eder gibime geliyor.

ama artık kavganın da tadı kaçtı ki memlekette. eskiden iki kişi boğuşur itiş kakış olur, biri diğerine vurur yere indirir olay biterdi.

şimdi on onbeş kişiden biri silah taşıyor (en varoş en fakir tipli adamlarda bile ruhtsatsız saçma sapan silahlar var)
çoğu da düşünmeden çakıyı bıçağı takabilecek nitelikte adamlar.
atardamarı kesti mi yol verme kavgasına geberiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...