Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

ben de aldim ilk iphone um oldugu icin baya keyifliyim ama keyfi bozan sarj sorunu var. umarim bi update ile duzeltilir yoksa sarj aleti ile yasamaya baslicam. ayrica siri overrated bir olay ve turkiye'de bir ise yaramiyor bence. sorulan sorulara ''bu konuda turkiye'de hizmet veremiyorum'' tarzi bir cevap veriyor. 2 3 konusup skldim ve sonrasinda sadece ese dosta gostermek icin actim.
Sosyal ağlarda paylaş

cok aktif sayilmaz. bu 1-1,5 saatin icinde 3g acik whatsapp mesajlasmasi (non stop degil), bi 10 dakka facebook a bakinma ile dusuyor sanirim . bu aktiflik kapsamina pek girmiyor bence :) giriyor mu yoksa?

Ek: Suan usage bolumunden bakiyorum. full charge edildikten sonra 4 saat 52 dakka gecmis. bu surenin 2 saat 30 dakkasini aktif olarak kullanmisim ki bu surenin icinde 5 dakika telefonla konusma, kiz arkadas ile whatsappta mesajlasma, 30 40 dakika muzik dinleme, maks 5 dakika oyun oynama, 5 dakika foto editing var. suan bataryamin %65 i dolu gozukuyor. Normal mi sizce bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
iOS'dan anlamıyorum ama cpufreq gibi bir şey yok mu bunda upthreshold, down threshold ayarlayabileceğiniz? İnce ayar epey pil performansı arttırır. Ben genelde up 85, down 40 kullanıyorum telefonda da, bilgisayarda da. Performans-enerjinin süper dengesi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun sarji komple bitirip sabaha kadar sarjda tuttum (bazi sitelerde ise yaradigini okumustum) 1 saat 50 dakka olmus ve suan %90 da bu sure icinde full muzik dinledim arada whatsapp ve facebook kullandim. Sanki cok az iyilesme oldu ya da bana oyle geliyor cunku eskiden daha kisa surede bu yuzdeye dusuyodu diye hatirliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
KHaRoN said:

Sunu yazarken apple in buna gercekten ayarlamaya izin verecegini dusunmedigini dusunmek istiyorum en icten duygularimla.

ve evet, ios power management isini kullanici tercihlerine gore otomatik yapiyor ve bunu iyi yapiyor.

Güç ayarlarına değil de, threshold ayarlamaya izin vermeyebileceğini düşünerek sordum. Android otomatik olarak izin vermiyor, app gerekiyor. Sanırım WinMO da vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...