Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Biraz önce yükledim bir kaç bişi sormak istiyorum ;
Cihaz 4 bu arada.
İlki imessage diye farklı bişi bekliyodum , yok.
Siri yok 4S için miydi o sadece ?
Bu siyah notification app tarzı zımbırtı yok ( msg , call fln gösteren)
Safaride tab olayını göremedim.
Lock screende kamera slider yok. ( iki kere home tuşuna basmak gerekiyomuş bunu buldum)

Sizde durum nasıl ?
Sosyal ağlarda paylaş

notification bar değidli aslında benim anlatmak istediğim , ama ben sanıyorum o olayı yanlış anlamışım. IOS5 reklamlarında fln notification zımbırtısını nieyse ana ekranda duran bi widget gibi algıladım , yoksa yukardaki barı gördüm pek tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

iMessage normal mesaja entegre. Karşınızdaki kişi destekliyorsa üstte ismi mavi renk gözüküyor yoksa yeşil. Başka türlü de anlaşılmıyor sanırım biraz karışık ama anlicaz yakında umarım. EN kötü verin tel nonuzu deneyelim:p

Bu arada apple id'im 3 senelik falan fakat o mail adresini kullanmıyorum artık. iCloud için yeni id'mi almam gerekecek?Ulaşamıyorum çünkü eski hesap bilgilerime sürekli de app'ler için falan değiştirmek istemiyorum. Eski id'ime başka bir mail daha ekleyemiyor muyum acep?
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

Siri yok 4S için miydi o sadece ?
Bu siyah notification app tarzı zımbırtı yok ( msg , call fln gösteren)

Siri sadece 4S içinmiş.

Ayarlarda notification center'da bu istediklerinden bazıları default olarak eski tarzda. Bunları elle düzeltmen lazım hangileriydi hatırlayamıyorum şu an.

Asıl şu notification center'a en azından apple şöyle güzel bir wi-fi 3g açma widget'ı koysa. 3. partiye izin vermiyosan kendin yap çok zor bişi olmasa gerek.

JB gelirse şöyle bir şey buldum :

http://www.iphoneyardim.net/cydia_uygulama_tanitim/26112-ios_5_e_gelen_ilk_widget_-_uisettings-ios5.html
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasın home tusu bozuldu, kullanamıyor adam gibi telefonu. Home tusu yerine baska bir tusu assign edebiliyor muyuz? Apple'ın buna izin verdigini hic zannetmesem de soruyorum. JB yapınca degistirilebiliyormus.

Eger JB'siz olmuyorsa telefonu kime gostersin tamir icin? Cihaz yurtdısından gelme TR'de garanti kapsamında degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Faturası olsa da yurtdısından gelen cihazların TR'de garantisinin olmadıgını biliyorum. Sirketin hediyesi bu iPhone'lar. Faturası yok.

100-150 TL'ye kime yaptırmak gerek iste onu soruyorum. Heryere de guvenilmez simdi, nasıl davranacaklar telefona belli degil.

iphone 4. ifixit guzelmis baya tsk.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi karsıdakinde de iOS 5 olması lazım. Bizim sirkette herkeste var nerdeyse ama zaten operatorde calıstıgımızdan mesaj falan beles. iMessage bi isime yaramadı pek. Kardesim ABD'de, onla konusmaya yarar diyodum ama onda da 3G var hala. Simdi alır herelde bi S falan. O zaman isime yarayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Arkadasın home tusu bozuldu, kullanamıyor adam gibi telefonu. Home tusu yerine baska bir tusu assign edebiliyor muyuz? Apple'ın buna izin verdigini hic zannetmesem de soruyorum. JB yapınca degistirilebiliyormus.

Eger JB'siz olmuyorsa telefonu kime gostersin tamir icin? Cihaz yurtdısından gelme TR'de garanti kapsamında degil.

Kuzene oldu aynı durum,forumlarda okumuş,bildiğin hayvan gibi bastırın düzelir diye bir öneri,sonuç tuş düzeldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...