Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

patrickstar said:

3200 hatası bende de var.

Bu hatayı alanlar tekrar tekrar denesinler. Server yoğunluğundan Apple üzerinden restore işlemine başlayamamasından kaynaklanan bir hata.

*** Beklemek istemeyenlerde indirilen 5.0 a ait *.ipsw dosyasını masaüstüne kopyalayıp, telefonu DFU moduna alarak SHIFT ile dosyayı yükletebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

patrickstar said:

Bu hatayı alanlar tekrar tekrar denesinler. Server yoğunluğundan Apple üzerinden restore işlemine başlayamamasından kaynaklanan bir hata.

*** Beklemek istemeyenlerde indirilen 5.0 a ait *.ipsw dosyasını masaüstüne kopyalayıp, telefonu DFU moduna alarak SHIFT ile dosyayı yükletebilirsiniz.

direk dfu moduna alıp update etti, canavar. evet. iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

patrickstar said:

DavidMills said:

patrickstar said:

direk dfu moduna alıp update etti, canavar. evet. iyiymiş.

o indirilen dosyanın belli bi konumu var mı ya itunes a falan mı indiriyor?
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

ya ben dosyayı buldum. windowsda user klasörünün altında appdata/roaming/apple/itunes/iphoneupdate gibi bi klasör. DFU moduna alıp bu restoreu denedim yine 3200 hatası verdi, bezdim resmen.

başta aynısı bende de oldu gene aynı hatayı verdi sonra masaüstüne attım denedim aynı yükledi..
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah 3gse yükleyebildim de, bende mi eksik çıktı nedir. Bir iki ufak değişiklik dışında hiç yeni bişey gelmedi bana :) Siri zaten sadece 4S'de varmış, bana iMessage falan da gelmedi(veya geldi de yerini bilmiyorum). Sadece iCloud geldi yeni oalrak, bide Müzik ikonu değişti :)

edit: he bi de reminders gelmiş de, yani ona yenilik demeye utanırım
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Goruntuye bakmıssın sadece. Ac websitesinden bak iOS5'in getirdigi yeniliklere.

Soru sorayım bu arada;
iCloud ile senkronizasyon icin ille Wi-Fi ile mi baglı olmak gerekiyor? 3G'den yapamıyor muyuz?

İkisinlede yapabiliyosun. Zaten 5.0 ın en iyi özelliği bu. 5 GB free çoğu şeye yeterde artar bile.

Bu arada 3GS için gayet iyi bir optimizasyon olmuş sanırım, gözle görülür bir hızlanma var 3 GS için.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Olur bu işlem değil mi?
Absolut said:

Evdeki PCde restore yaparsam işletim sistemi cortlamaz sadece diğer herşeyi geri yukler değil mi? Su an santiyedeki laptopla update sonrası sadece applicationları yukleyebildim hehe

iTunes u 5 farklı makinede tek account ile kullanılabildiğini düşünürsek olması lazım. Ama yinede yedek vs al derim. iTunes un sağı solu belli olmuyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

Icloud setting kısmında. henuz ellemedim hele bi kendi haline döndüreyim evime gidip telefonumu sonra deneyeceğim. Gene maymun iştahım yüzünden aceleyle yukledim hehe eve gidip adam etmek gerekecek.
Bu arada imessage normal mesaj ekranında kullanılıyormuş eğer karsınızdakinde de ios5 varsa otomatik yapıyormumş galiba emin degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

toggie said:

Goruntuye bakmıssın sadece. Ac websitesinden bak iOS5'in getirdigi yeniliklere.

Soru sorayım bu arada;
iCloud ile senkronizasyon icin ille Wi-Fi ile mi baglı olmak gerekiyor? 3G'den yapamıyor muyuz?

İkisinlede yapabiliyosun. Zaten 5.0 ın en iyi özelliği bu. 5 GB free çoğu şeye yeterde artar bile.

Bu arada 3GS için gayet iyi bir optimizasyon olmuş sanırım, gözle görülür bir hızlanma var 3 GS için.

Dikkatli olun derim, iCloud'un ilk backup'u bende 750MB tuttu mesela, bunu 3G üstünden yapmanız aylar alabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

mailide aldım @me.comdan.tam ismimle alabildiğim ilk mailim oldu tşk apple.
şimdi bu icloud olayını çözmeye çalışıyorum.şimdi sürekli backup alıyorsa bu dosyaları vs. icloud.comdan sadece mailleri calenderi vs bakabiliyorsun backup aldığı fotolardı,dosyalardı vs hepsine erişimimiz olsa 10 numero olurdu bence.bi bakıma dropbox olurdu.

şimdi dropboxa bişey yükleyip okulda print edicektim.dedim lan yoksa icould? ama yemedi yani..icloud.comda yanlızca calender,mail,contacts checkt edebiliyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...