Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resit olmayanlara icki sigara satisi yapan yerleri nereye sikayet ediyoruz ?

di

Öne çıkan mesajlar

17 yasinda falan basladim

1 kere bile bana icki sigara satmayan tekel bayisi veya bufe gormedim

hatta 12-13 yaslarinda falan babam markete gonderirdi sigara aldirmaya

ayrica icmek isteyen, hele 16 yasinda en pic caginda olan biriyse, bi yolunu bulur, alir.receteyle satilan bisey degil sonucta

sen o bufeyi sikayet etmekle kimseyi kurtarmiycaksin

anca kufur yersin bufe sahibinden
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Soylesiniz boylesiniz diye dalan tiplemenin hakaret etmeden konusamamasi sizce de ironik degil mi ?

o liseli akp'yi devirmek için akp'ye oy veren akp'nin zamanla Sauron olmasını türkiyenin mordor olmasını sonra orkların ayaklanacağını ve ayrıkvadiye dönüşeceğimizi zanneden bir arkadaş hocam kafana takma sen
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

nabza göre şerbet yapıyodur belkide

Yok Gokalp. Daha cok kuyruk acisi sanirim. Senin ara ara attigin post'lara benziyor cunku.

Gayet normal yazip cizerken satasip satasip sonra "LAF SOYLUYORSUN" diye yaygara kopariyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

hararet yapmış ortam.
sakin olmak lazım.
18 yaşından küçük çocukların sigara içmesine(bırakın satışını)engel olabilecek keşke bir düzen olsa(ki pek çok tiryaki gibi ben de çoook küçük başladım sigaraya)ama ne yazık ki yok ve böyle yasa ile falan küçüklerien sigara edinmesini engellemek imkansız.100de 100 imkansız.

Bunun haricinde kapalı yerlerde uygulanan sigara yasağını destekliyorum ancak sigara içenlerin görmezden gelinmesine karşıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

abi sigara almayi kafasina koymus lise ogrencisini bufeyi sikayet etmeyle durdurabileceginizi mi saniyosunuz

Onceki sayfalarda bununla ilgili goruslerimizi belirtmistik esasen. Onlari okursan soruna cevap olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Of amma karışmış ortalık. Şu an varya gökyüzünde ay parıl parıl parlıyor resmen odamı aydınlatıyor. Böyle gecelerde hiç uyumam ben kapatır ışıkları hayal kurarım aya bakarak. Siz de ömrünüzde böyle bi kaç gece ayışığında yıkansanız ne sinir kalır ne elektrik şerefsizim.

...veyahutta yapamıyorsanız sex yapın en iyisi (:D
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

18 yaşından küçük çocukların sigara içmesine(bırakın satışını)engel olabilecek keşke bir düzen olsa(ki pek çok tiryaki gibi ben de çoook küçük başladım sigaraya)ama ne yazık ki yok ve böyle yasa ile falan küçüklerien sigara edinmesini engellemek imkansız.100de 100 imkansız.

Bunun haricinde kapalı yerlerde uygulanan sigara yasağını destekliyorum ancak sigara içenlerin görmezden gelinmesine karşıyım.

oyle bi duzen yok

anca sigara receteyle falan satilir, komple illegal olur, o zaman veletler ugrasmaz.

bi cocuk icin cok kolay sigaraya erismek.

vapurdaki sigara yasagini da desteklemiyorum

zaten denizdesin, ruzgar var

birinin gidip 10 cm mesafeden suratina uflemedikce o sigaranin dumaninin vapurda baskasini rahatsiz etmesi imkansiz
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

cetintas said:

oyle bi duzen yok

anca sigara receteyle falan satilir, komple illegal olur, o zaman veletler ugrasmaz.

bi cocuk icin cok kolay sigaraya erismek.

vapurdaki sigara yasagini da desteklemiyorum

zaten denizdesin, ruzgar var

birinin gidip 10 cm mesafeden suratina uflemedikce o sigaranin dumaninin vapurda baskasini rahatsiz etmesi imkansiz

Cok yanlis dusunuyorsun. Cok rahatsiz ediyor. Ustumuze sinip gun boyu les gibi kokmak mi dersin, istemedigimiz kokuya senin ve digerlerinin sigarasi bitene kadar maruz kalmak mi dersin. Ne dersen de.

Ustune astim ve en ufak solunum sorunlari olanlarin cektigi iskencenin haddi hesabi yok.

Kaldiki sigara meretinin dumani her yerden gecip geliyor. Oyle lanet bir sey. Vapura icerde oturanlarla disarda oturanlari ayirsan yine olmaz senin o dedigin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...