Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resit olmayanlara icki sigara satisi yapan yerleri nereye sikayet ediyoruz ?

di

Öne çıkan mesajlar

16 demis ya ahah, 18indeki tiplerin bile 2 bira icince mafya babasi oldugu bir yer burasi, ne 16si.

amerikada 16 yasindaki cocuga ehliyet veriyorlar demissin de, o cocuk eger 21inden once alkol ile yakalanirsa mahkemeye cikiyor.

hatta sigarayi komple yasaklasinlar, esrar gibi bisey zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır yani, genelde işsiz güçsüz emekli adamlara dert olur böyle abuk subuk şeyler ondan diyorum.

Yoksa, hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak, ben de kılım senin gibi elde sigarayla gezen apaçilere de, işte gene de biraz aylak olmak lazım geliyor gibi geldi böyle şeyleri kafaya takmak içün.

Ben de mesela geçen gün baktım pantolonlarım düşüyor koşuşturmaktan zayıflamışız. Gittim kemerci ibrahimden kemer aldım. Biliyor musun 50 liralık kemeri 5 liraya satıyor adam. Öyle eli öpülesi bir insan. Bir de güzel muhabbeti var ki sorma gitsin. 2 çocuk okuttum hala daha çalışıyorum diyor. Boş zamanı yok tabi adamın...yaa öyle sanki....
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

o zaman biri çıkar derki ben 14de acaip olgunum sonrası malum 12lik çıkar der ben acaip bişiyim.

öf müdür mantığı bu da he, dışardan yiyecek içecek sokmakta yasak mı? nerden bilicez dimi onların içine uyuştucu konmadığını

Myshkin haklı. liseli adam kaçak kaçak içer normaldir
Sosyal ağlarda paylaş

Juzzam said:

Hayır yani, genelde işsiz güçsüz emekli adamlara dert olur böyle abuk subuk şeyler ondan diyorum.

Yoksa, hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak, ben de kılım senin gibi elde sigarayla gezen apaçilere de, işte gene de biraz aylak olmak lazım geliyor gibi geldi böyle şeyleri kafaya takmak içün.

Ben de mesela geçen gün baktım pantolonlarım düşüyor koşuşturmaktan zayıflamışız. Gittim kemerci ibrahimden kemer aldım. Biliyor musun 50 liralık kemeri 5 liraya satıyor adam. Öyle eli öpülesi bir insan. Bir de güzel muhabbeti var ki sorma gitsin. 2 çocuk okuttum hala daha çalışıyorum diyor. Boş zamanı yok tabi adamın...yaa öyle sanki....

Ayni mantikla bu tip bir hikaye anlatmak icin de baya bir bos ve cani sikiliyor olmak lazim. Diger turlu su anda isin basindan askin olmali.

Merakini giderecekse hem yapilan is olarak hem de toplam mesai olarak bir cok meslektasimdan epey epey fazla calisiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu idrak edememek bu olsa lazım. Liseli içmesin demiyorum ona satışı yapanlar cezalandırılsın diyorum.

Flassh said:

Absolut said:

o zaman biri çıkar derki ben 14de acaip olgunum sonrası malum 12lik çıkar der ben acaip bişiyim.

öf müdür mantığı bu da he, dışardan yiyecek içecek sokmakta yasak mı? nerden bilicez dimi onların içine uyuştucu konmadığını

Myshkin haklı. liseli adam kaçak kaçak içer normaldir
Sosyal ağlarda paylaş

Juzzam said:

İşsiz güçsüzden ziyade sigara illetini bilen ve çocuğu olan insanlar demek daha doğru. Potansiyel evlat acısını başından önlemeye çalışan insanlar bir nevi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...