Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta en çok korktuğunuz şey nedir?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

http://1.bp.blogspot.com/-a7pfCvBqjMs/TgVn9b-ksVI/AAAAAAAABQE/8HSVmNKhF9U/s400/Kathy-Libraty-doll-collection.jpg

Viktor'la Gold seri katil filmlerinde oyuncak bebek koleksiyonu yapan sapıklar gibi. Bir gün kahrolası federaller gelip soruşturma dahilinde sizi sorguya çekip o bebeklerini kırmakla tehdit edecek.
Sosyal ağlarda paylaş

benimde yükseklik korkum yok ama biyerden atlama korkum var. 14 yaşındayken, belediyenin açıp sonradan kapatmayı unutup, uyarı koymayıp ve sokağı aydınlatmayıp öyle bıraktığı çukura düşmüştüm kaldırımda yürürken. Tabi aldık bacağı elimize. O günden beri böyle bi tabure yüksekliği kadar bi yerden bile atlamak zorunda kalırsam tırıs tırıs tırsarım. Daha önce gayet mutlu mesut, hoplayan zıplayan bir çocuktum hayatımı kararttı belediye.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatta en çok korktuğum şey olan RMAHın insanlar tarafından normal bişeymişcesine kabul edilmesi gerçekleştiğine göre artık korkusuz bi adamım. Primimi korkusuzluktan çıkarıcam.

Fakat bi taraftan da sarhoşken çok konuşmaktan çekiniyorum. Acaba bugün de çok konuştum mu lan..
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

Rochelle gibi Mama varken Zoey gibi kıza bakılmaz. O sivilcenin içinde Alien var kesinlikle.

Ayrıca Roch'un replikler on kat daha karakterize. Zoey direk "kızlar da oynasın bu oyunu" karakteri.

yooo nick.. roşel'in baz hali depeş mod tişörtü. bir şinpaçi = gözlüğü sendromu. zoey ise post-zapo nesillere güvenle bakmamız için yegane sebep.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...