Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 12

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

yunusemre said:

bendeki dandirik controller'ı da xbox controller fln gibi tanıtıp sağ analog'un düzgün çalışmasını sağlayabilir miyim ki?

ben yaptım sağ analog düzgün çalışıyor ama bu sefer defans yaparken ki tuşlar kaydı ve düzeltemedim ilginç biçimde.bir sürü generic kol ismi denedim hiç biri uymadı snopy marka dandirik gamepadime.sonra cthulhuya yenildim klavyede oynuyodu elim ayağım dolandı savunma yapıcam diye gamepadle.
Sosyal ağlarda paylaş

fizbann ben dandirik game controller'ı nasıl x-box controller diye tanıtabilirim?

Aygıt yöneticisi - Sürücü güncelleştir - Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri'nden seçmek istiyorum diyorum. Yemiyo malesef microsoft içinde x-box controller yok. Başka bir yol da aklıma gelmiyor, var mı öneri fln?
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda patch geldi , bu kaleciyi seçip otomatik defans yaptırma olayı önlenmiş. İlk 9 online maçımda yenilip kendim defans yapamazken karşı tarafın yapışına illallah etmişken ve 10 gündür oyuna elimi sürmezken patchden sonra 3 kez kazanıp 1 kez kaybettim . Ulan herkes mi onu kullanmış bu kadar olur ya.Sonunda oyun adam oldu yenilmez defanslar son buldu.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası bizde 4 arkadaş yabancı bir club'dayız. Aslında club çok iyi gidiyor şuan 3800 puandayız ve eminim 5000 lere rahat çıkarız.

Ama sorun şudur ki takımdaki bazı iletişim sıkıntıları ve bunun yol açtığı bazı sorunlar yüzünden club'dan soğuduk. Eğer yeterince kişi sayısına ulaşabilirsek (aktif 6 oyuncu) club kurmayı düşünüyoruz. İletişim için ventrilomuzda var.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

fizbann ben dandirik game controller'ı nasıl x-box controller diye tanıtabilirim?

Aygıt yöneticisi - Sürücü güncelleştir - Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri'nden seçmek istiyorum diyorum. Yemiyo malesef microsoft içinde x-box controller yok. Başka bir yol da aklıma gelmiyor, var mı öneri fln?
bunu yeni gördüm de, bilemiyorum. dandirik game controller ı ben gayet olduğu gibi kurarak kullanmıştım. ps3 ve xbox game controller için motioninjoy kullandım ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...