Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

9 yaşında body yapmak...

Mino

Öne çıkan mesajlar

montaj olma ihtimali az
vücuda baksana küçük sonuçta 9 yaşındaki bi çocuğun boyunda
ama yuh be kardeşim

heh hayatının hatasını yapmış diyon da sanki çocuk bilinçli body yapayım hadi ben demiş lol
kim yaptırdıysa allah akıl fikir versin yazık[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

surat hep aynı değil mimiklerde oynama var. montaj olabilir ama konu dışı bölümünde aynı konu var ve link verilmiş o linkten analaşılıyor gerçek olduğu.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Richard was born on April 15,1992.
Currently lives in USA.
His stats: Age 12, weight 90 lbs, height 4' 8'', eyes-green, hair-brown.
Training: Richard is currently training with his Mom.
He trains 5 days a week: Two body parts each day, abdominal workout twice a week, martial arts three times a week.
Nutrition: Richard's food consists of organic vegetables, fruits, soups, salads, oatmeal, raw nuts, chicken, fish, egg whites.
Richard's supplements: multi- vitamins, minerals, amino acids and essential oils.
Richard's hobbies : Guitar, piano, playstation, computer, movies, basketball, skateboard and Yu-Gi-Oh cards.

Richard's favorite subjects in school: Art, philosophy and P.E time!

Benim bildiğim,Erken yaşta Supplements vücudu öldürür...

Çocuğa yazık felan diyorsunuz..Alakası yok,hayatı kurtulmuş...Şovlar,TV vs ile götürür dünyasını süper bir şekilde...
Benim çocuğum olsa şahsen,ilk 3 yaşından itibaren bisikletle yetiştiririm Şampiyonluk için... :P

Birde Dünyada İLK olan bir şey...

Hem kas yapmak insanı ÖLDÜRMEZ...Yağ yapmak insanı öldürür...

buradaki resim galerisindeki görüntülere göre hayatı çoktan kurtulmuş arkadaşın...
Bodyi tam olarak bilmem ama,
Bisiklette Kas gelişiminde 1 gün bırakmak,3 gün geriye gitmektir ;] 1 ay bırakmak,3 ay geriye götürür...3 ay bırakmak 9 ay...10 gün sürmeseniz bile Sıfırdan başlamış sayılırsınız...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Yarışa Gittim Gelicem!10 Ekim Alanya
Sosyal ağlarda paylaş

Resmin bir photoshop rezaleti olduğunu anlamak için 25 yıldır Mac ve PS kullanmanız ve 6 yıldır Body-Building yapmanız gerekmiyor. Sadece yüzün sadeliğine ve trim(kes-yapıştır mevzuu) yerlerinin kabalığına bakın hemmencicik anlarsınız.
Saygılarımla..[signature][hline]Porsche Cayenne S-Minstrel-11L-ML10
Audi A6-Paladin-7L-ML8
VW Polo-Buffbot-2L-ML6
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...